top of page

Z Českého Těšína si odvážíme pouze bod

Z Českého Těšína odvážíme pouze bod. Ale už v 5. minutě jsme si vytvořili výraznější šanci, kdy brankáři hostů propadl náš centr, bohužel už nikdo nebyl na dorážce. Jak snadné to může být ukázal náš na krátko rozehraný centr, kdy Frébort poslal parádní míč do vápna, kde se nejvýš vyšplhal Jan Krčmařík, který nám hlavičkou zařídil vedení 1:0. Po celý zápas byla ale hra velmi rozkouskovaná fauly a nepřesnostmi v rozehrávce. Také dobře vystupovali bránící hráči na obou stranách, a tak hra neměla výrazné tempo. Na další gól jsme čekali až do 34. minuty, po dlouhém pasu domácích jsme bohužel nezachytili nabíhajícího hráče, který poslal míč ihned do pokutového území, tam už nechytatelnou střelou pod břevno Michalisko srovnal. Vedení jsme si ale těsně před poločasem vzali zpátky. Ve 45. minutě se uvolnil po levé straně Hommes, který centroval do vápna, tam balón ještě stačil prodloužit Kostelanský a Klíma se na malém vápně nemýlil. Do šaten jsme tak mohli odcházet za příznivého stavu.

Hned na začátku druhé půle měli domácí nacvičený rohový kop, ze kterého srovnal Maceček na 2:2. Od obdrženého gólu jsme výrazně zvýšili tlak a bylo vidět, že si hráči přijeli pro vítězství, bohužel se neuchytila ani Kostelanského střela z dálky, a bohužel ani Frébortova střela s následnou dorážkou, kterou skvělým zákrokem vyškrábl brankář Českého Těšína. Bohužel tak pěkným šancím chyběl větší klid v zakončení. Zahrozili i hosté, které ale dobře vychytal brankář Otoupalík. Kvůli otevřeným obranám tak konec zápasu nabídl daleko více gólových příležitostí, bohužel už žádná vítěznou brankou neskončila.