U9 (r. 2013)
MěS U9 (4+1) sk. C

 

Horní řada zleva:

Prostřední řada zleva:

Dolní řada zleva:

 

Soupiska

Adam Braš

Adam Braš

Damian Litvík

Damian Litvík

Daniel Vítek

Daniel Vítek

Václav Bárta

Václav Bárta

Jan Hořčičák

Jan Hořčičák

Adam Kollár

Adam Kollár

Jan Vlček

Albert Dokoupil

Matyáš Přidal

Matyáš Přidal

Matěj Sekáč

Matěj Sekáč

Jan Vlček

Radovan Švajda

Jakub Klikáč

Jakub Klikáč

Robin Ščerba

Robin Ščerba

 

Realizační tým

Zdeněk Grygar

Trenér
Zdeněk Grygar

Tel.: +420 731 133 614
E-mail: grygar.zdenek@gmail.com

Jan Vlček

Trenér
Martin Kubic

Tel.: +420 736 288 317
E-mail: martin.kubic@seznam.cz

Dominik Černý

Trenér
Dominik Černý

Tel.: +420 724 216 334
E-mail: dominikcerny99@seznam.cz

 

Tréninkový plán září

13.09. - 19.09. 

Po 13.09. trénink 16:00 - 17:30

Út 14.09. MU Hlubina - Vítkovice-Svinov

St 15.09. volno

Čt 16.09. PU Hlubina - Albrechtice 17:30

Pá 17.09. volno

So 18.09. volno

Ne 19.09. volno

20.09. - 26.09. 

Po 20.09. trénink 16:00 - 17:30

Út 21.09. volno

St 22.09. volno

Čt 23.09. MU Šenov - Hlubina

Čt 23.09. nenominovaní trénink 16:00 - 17:30 s U8

Pá 24.09. volno

So 25.09. TRI Hlubina

Ne 26.09. volno

27.09. - 30.09. 

Po 27.09. trénink 16:00 - 17:30

Út 28.09. MU Hlubina - Poruba

St 29.09. volno

Čt 30.09. trénink 16:00 - 17:30

Pá 01.10. volno

So 02.10. volno

Ne 03.10. volno

Tréninkový plán říjen

04.10. - 10.10. 

Po 04.09. trénink 16:00 - 17:30

Út 05.09. MU Hlubina - Koblov

St 06.09. volno

Čt 07.09. trénink 16:00 - 17:30

Pá 08.09. volno

So 09.09. volno

Ne 10.09. volno

11.10. - 17.10. 

Po 11.10. trénink 16:00 - 17:30

Út 12.10. volno

St 13.10. volno

Čt 14.10. MU Baník Ostrava - Hlubina

Čt 14.10. nenominovaní trénink 16:00 - 17:30 s U8

Pá 15.10. volno

So 16.10. volno

Ne 17.10. volno

18.10. - 24.10. 

Po 18.10. trénink 16:00 - 17:30

Út 19.10. MU Hlubina - Václavovice

St 20.10. volno

Čt 21.10. trénink 16:00 - 17:30

Pá 22.10. volno

So 23.10. volno

Ne 24.10. volno

25.10. - 31.10. 

Po 25.10. trénink 16:00 - 17:30

Út 26.10. volno

St 27.10. volno

Čt 28.10. trénink 16:00 - 17:30

Pá 29.10. volno

So 30.10. volno

Ne 31.10. volno

 

Zápas

MU Pá 10. 9. 2021 16:00 Řepiště U9 - Hlubina U9

MU Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Vítkovice-Svinov U9

PU Čt 16. 9. 2021 17:30 Hlubina U9 - Baník Albrechtice U9

MU Čt 23. 9. 2021 16:30 Šenov U9 - Hlubina U9

TRI So 25. 9. 2021 09:00 Hlubina

MU Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Poruba U9 "D"

MU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Koblov U9

MU Čt 14. 10. 2021 16:30 Baník Ostrava - dívky - Hlubina U9

MU Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Václavovice U9

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

 

Nominace

Název akce : MU Šenov - Hlubina

Datum : 23.09.2021

Místo konání : Šenov (adresa)

Sraz : 15:50

Začátek : 16:30

Předpokládaný konec : 17:45

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, mýdlo

Info : -

Nominace : bude v úterý ráno

 

Trenéři : Černý, Redzina

Název akce : TRI Hlubina

Datum : 25.09.2021

Místo konání : Hlubina

Sraz : 08:20

Začátek : 09:00

Předpokládaný konec : 12:00

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, mýdlo

Info : -

Nominace : bude v úterý ráno

 

Trenéři : Černý, Redzina

logo hlubina.png