U9 (r. 2013)
MěS U9 (4+1) sk. C

 
DSC03968-2.jpg
 

Soupiska

Adam Braš

Adam Braš

Damian Litvík

Damian Litvík

Daniel Vítek

Daniel Vítek

Václav Bárta

Václav Bárta

Jan Hořčičák

Jan Horčičák

Adam Kollár

Adam Kollár

DSC03892.jpg

Albert Dokoupil

Matyáš Přidal

Matyáš Přidal

Matěj Sekáč

Matěj Sekáč

DSC03904.jpg

Radovan Švajda

Jakub Klikáč

Jakub Klikáč

DSC03938-2.jpg

Robin Ščerba

 

Realizační tým

Zdeněk Grygar

Trenér
Zdeněk Grygar

Tel.: +420 731 133 614
E-mail: grygar.zdenek@gmail.com

DSC09903.jpg

Trenér
Martin Kubic

Tel.: +420 736 288 317
E-mail: martin.kubic@seznam.cz

Dominik Černý

Trenér
Dominik Černý

Tel.: +420 724 216 334
E-mail: dominikcerny99@seznam.cz

 

Tréninkový plán listopad

Od 01.11. se trénuje v tělocvičnách.

Střední zdravotnická škola, 1. Máje 2208/11

_edited.jpg

Info: - vstup (vpravo od hlavního vchodu, z ul. Zelená)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

22.11. - 28.11. 

Po 22.11. kondiční trénink 16:00 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 23.11. volno

St 24.11. volno

Čt 25.11. trénink 16:30 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 26.11. trénink 18:00 - 19:00 (SZŠ 1. Máje)

So 27.11. volno

Ne 28.11. volno

Základní škola Karasova 6, Karasova 300/6

_edited.jpg

Info: - vstup (z ul. Nivnická z boku přes zahradu)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

29.11. - 21.11. 

Po 29.11. kondiční trénink 16:00 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 30.11. volno

St 01.12. volno

Čt 02.12. trénink 16:30 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 03.12. trénink 18:00 - 19:00 (SZŠ 1. Máje)

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

Tréninkový plán prosinec

01.12. - 05.12.

Po 29.11. kondiční trénink 16:00 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 30.11. volno

St 01.12. volno

Čt 02.12. trénink 16:30 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 03.12. trénink 18:00 - 19:00 (SZŠ 1. Máje)

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

06.12. - 12.12.

Po 06.12. kondiční trénink 16:00 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 07.12. volno

St 08.12. volno

Čt 09.12. trénink 16:30 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 10.12. trénink 18:00 - 19:00 (SZŠ 1. Máje)

So 11.12. volno

Ne 12.12. volno

13.12. - 19.12.

Po 13.12. kondiční trénink 16:00 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 14.12. volno

St 15.12. volno

Čt 16.12. trénink 16:30 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 17.12. trénink 18:00 - 19:00 (SZŠ 1. Máje)

!!! POSLEDNÍ TRÉNINK ROKU !!!

So 18.12. volno

Ne 19.12. volno

 

Zápas

MU Pá 10. 9. 2021 16:00 Řepiště U9 - Hlubina U9

MU Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Vítkovice-Svinov U9

PU Čt 16. 9. 2021 17:30 Hlubina U9 - Baník Albrechtice U9

MU Čt 23. 9. 2021 16:30 Šenov U9 - Hlubina U9

TRI So 25. 9. 2021 09:00 Hlubina

MU Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Poruba U9 "D"

MU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Koblov U9 (zrušeno)

PU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina červená - Hlubina modrá

MU Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Václavovice U9

MU Po 1.11. 2021 17:30 Baník Ostrava(dívky) - Hlubina 

TU So 04. 12. 2021 08:30 Turnaj pořádaný FC Ostrava-jih

AKCE So 11. 12. 2021 (čas) Turnaj rodičů a trenérů

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

 

Nominace

Název akce : 

Datum : 

Místo konání : 

Sraz : 

Začátek : 

Předpokládaný konec : 

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, mýdlo 

Info : -

Nominace : 

Trenéři : 

logo hlubina.png