U9 (r. 2013)
MěS U9 (4+1) sk. C

 
DSC03968-2.jpg
 

Soupiska

 

Realizační tým

DSC09903.jpg

Trenér
Martin Kubic

Tel.: +420 736 288 317
E-mail: martin.kubic@seznam.cz

Dominik Černý

Trenér
Dominik Černý

Tel.: +420 724 216 334
E-mail: dominikcerny99@seznam.cz

DSC06933-2.jpg

Trenér
Jan Buryan

Tel.: +420 603 230 485
E-mail: 

 

Tréninkový plán duben/květen

02.05. - 08.05.

Po 02.05. trénink 16:30 - 18:00 (umělá tráva)

Út 03.05. MUD Poruba

St 04.05. volno

Čt 05.05. trénink 16:30 - 18:00 (malá př. tráva)

Pá 06.05. Dobrovolný trénink dovedností 16-17

So 07.05. PUV Ostrava-jih

Ne 08.05. volno

23.05. - 29.05.

Po 23.05. trénink 16:30 - 18:00 (umělá tráva)

Út 24.05. MUD Řepiště

St 25.05. volno

Čt 26.05. trénink 16:30 - 18:00 (malá př. tráva)

Pá 27.05. Dobrovolný trénink dovedností 16-17

So 28.05. volno

Ne 29.05. volno

09.05. - 15.05.

Po 09.05. trénink 16:30 - 18:00 (umělá tráva)

Út 10.05. MUD Šenov

St 11.05. volno

Čt 12.05. trénink 16:30 - 18:00 (malá př. tráva)

Pá 13.05. Dobrovolný trénink dovedností 16-17

So 14.05. volno

Ne 15.05. volno

30.05. - 05.06.

Po 30.05. trénink 16:30 - 18:00 (umělá tráva)

Út 31.05. volno

St 01.06. volno

Čt 02.06. trénink 16:30 - 18:00 (malá př. tráva)

Pá 03.06. Dobrovolný trénink dovedností 16-17

So 04.06. volno

Ne 05.06. volno

16.05. - 22.05.

Po 16.05. trénink 16:30 - 18:00 (umělá tráva)

Út 17.05. volno

St 18.05. MUV Vítkovice-Svinov

Čt 19.05. trénink 16:30 - 18:00 (malá př. tráva)

Pá 20.05. Dobrovolný trénink dovedností 16-17

So 21.05. volno

Ne 22.05. volno

 
 

Zápasy

MU St 18. 05. 2022 16:00 Vítkovice-Svinov - Hlubina

MU Út 24. 05. 2022 16:00 Hlubina - Řepiště

PU So 21. 05. 2022 10:00 Ostrava-Jih - Hlubina

PU So 28. 05. 2022 (čas) Hlubina - Vítkovice-Svinov

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

Nominace

Název akce : MU Vítkovice-Svinov - Hlubina

datum: 18.05.2022

Místo konání : Bílovecká, 72100 Ostrava, Česko

Sraz : 15:30 nejpozději

Začátek : 16:00

Předpokládaný konec : 17:30

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, termo (teplé oblečení), ručník, sprcháč

Info : Hrajeme v dresech

Nominace : Redzina J., Ritter, Výrobík, Výrobíková, Sekáč, Bárta, Švajda, Žůrek, Přídal, Maier 

Trenéři : Redzina, Černý, Kříž

logo hlubina.png