Starší žáci
ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A

 
Starší žáci TJ Unie Hlubina
 
 
 

Soupiska

Tobias Běla

Tobias Běla

David Valder

David Valder

Tobias Příhoda

Tobias Příhoda

Jakub Nižinský

Jakub Nižinský

Lukáš Ostrý

Lukáš Ostrý

Mark Hubetskyy

Mark Hubetskyy

Dominik Kafka

Dominik Kafka

Matyáš Jiří Lauda

Matyáš Jiří Lauda

Ondřej Kunštatský

Ondřej Kunštatský

Tereza Olšanová

Tereza Olšanová

Nikolas Kandžus

Nikolas Kandžus

Jakub Kormančík

Jakub Kormančík

Max Kirschner

Max Kirschner

Karel Bogár

Karel Bogár

Daniel Herman

Daniel Herman

Jonáš Konicar

Jonáš Konicar

David Škop

David Škop

Jan Vlček

Petr Kreiss

Jakub Ondruch

Jakub Ondruch

Anna Dokoupilová

Anna Dokoupilová

David Adámek

David Adámek

Ellen Dubiaková

Ellen Dubiaková

Karin Rakovciová

Karin Rakovciová

Tereza Ludwigová

Tereza Ludwigová

Matouš Rett

Matouš Rett

Marcela Turková

Marcela Turková

Jan Vlček

Jakub Vančura

Sára Gálová  ​

Sára Gálová

Jan Vlček

Nicolas Gajdošík

David Olšan

David Olšan

Vít Wolkowinskij

Vít Wolkowinskij

Kristýna Vacková

Kristýna Vacková

Realizační tým

Kamil Machálek

Trenér
Kamil Machálek

Tel.: +420 725 809 015
E-mail: kamil.machalek@seznam.cz

Stanislav Moural

Trenér
Stanislav Moural

Tel.: +420 737 251 579
E-mail: moural@seznam.cz

 
DSC07522.jpg

Trenér
Roman Kostka

Tel.: +420 602 790 175
E-mail: romankostka22@seznam.cz

Tréninkový plán říjen

 

25.10. - 31.10.
Po 25.10. trénink 18:00 - 19:30
Ut 26.10. volno
St 27.10. trénink 16:30 - 18:00
Čt 28.10. volno
Pa 29.10. trénink 18:00 - 19:30
So 30.10. volno
Ne 31.10. MU Ostrava - Jih



 

Tréninkový plán listopad/ březen
Páteční tréninky budou probíhat v tělocvičně na ZŠ Karasova 6(ul. Karasova 300, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky) vchod z boku přes zahradu.
Tréninky ve pondělí a úterý probíhají na UT. Na trénink budou mít hráči termo, vrch i spodek, čepici, rukavice, nákrčník, šustku.




 

1.11. - 7.11.
Po 1.1. trénink 16:00 - 17:30
Ut 2.11. MU Dolní Benešov
St 3.11. volno
Čt 4.11. volno
Pa 5.11. trénink 17:30 - 18:30
So 6.11. volno
Ne 7.11. MU Petřkovice

 

8.11. - 14.11.
Po 8.11. trénink 16:00 - 17:30
Ut 9.11. trénink 16:30 - 18:00
St 10.11. volno
Čt 11.11. volno
Pa 12.11. trénink 17:30 - 18:30
So 13.11. volno
Ne 14.11. volno



 

15.11. - 21.11.
Po 15.1. trénink 16:00 - 17:30
Ut 16.11. trénink 16:30 - 18:00
St 17.11. volno
Čt 18.11. volno
Pa 19.11. trénink 17:30 - 18:30
So 20.11. MU Polanka
Ne 21.11. volno

 

22.11. - 30.11.
Po 22.11. trénink 16:00 - 17:30
Ut 23.11. trénink 16:30 - 18:00
St 24.11. volno
Čt 25.11. volno
Pa 26.11. trénink 17:30 - 18:30
So 27.11. volno
Ne 28.11. volno
Po 29.11. trénink 16:00 - 17:30
Ut 30.11. trénink 16:00- 17:30



 

Zápas

So 28.8. 11:45 MU Město Albrechtice - Hlubina              9:0 (8:0)

Ne 5.9. 10:00 MU Hlubina - MFK Bruntál                          2:2 (0:0)

St 15.9. 17:45 MU Hlubina - MFK Vítkovice (B)                 1:8 (1:4)

Ne 19.9. 10:00 MU Hlubina - Břidličná                              13:1 (6:1)

St 22.9. 17:00 MU Heřmanice - Hlubina                            0:2 (0:1)

So 25.9. 9:00 MU Třebovice - Hlubina                               2:3 (0:1)

Ne 3.10 10:00 MU Hlubina - Slávia Opava (B)                    6:2 (3:1)        

St 13.10 15:30 MU 1.FC Poruba (B) - Hlubina

Ne 17.10. 10:00 MU Hlubina - Kravaře

Ne 31.10 10:00 MU Hlubina - Ostrava -Jih

Ut 2.11. 17:30 MU Hlubina - Dolní Benešov

Ne 7.11. 10:00 MU Hlubina - Petřkovice

So 13.11. 10:00 PU Hlubina - Bohumín

So 20.11. 10:00 MU Hlubina - Polanka

So 15.1. 9:00 PU Polanka - Hlubina (6+1)

 

Nominace

Název akce : MU Hlubina - Ostrava - Jih

Datum : 31.10.. 2021

Místo konání : Hlubina

Sraz : 9:00 hod v místě konání

Začátek : 10:00 hod

Doprava :vlastní

Startovné : zdarma

S sebou : chrániče, šustka, ručník, sprchový gel, svačina, pití,

Nominace : 

 
logo hlubina.png