Starší žáci
Krajská soutěž st. žáci sk. A
Městská soutěž (6+1)

 
DSD01284.jpg
 

Soupiska

Realizační tým

 
 
 


.

Tréninkový plán září 


 



Zápasy
So 24.4. MU Bruntál - Hlubina
St 27.4. MU Hlubina - Heřmanice
Ne 1.5. MU Hlubina - 1. FC Poruba
Ne 8.5. MU Břidličná - Hlubina
Ne 15.5 MU Hlubina - Třebovice
So 21.5. MU Sl. Opava - Hlubina
Ne 29.5. MU Dolní Benešov - Hlubina
So 4.6. MU Kravaře - Hlubina
Po 13.6. MU Polanka - Hlubina
Ne 19.6. MU Petřkovice - Hlubina


 







Zápasy
So 24.4. MU Bruntál - Hlubina
St 27.4. MU Hlubina - Heřmanice
Ne 1.5. MU Hlubina - 1. FC Poruba
Ne 8.5. MU Břidličná - Hlubina
Ne 15.5 MU Hlubina - Třebovice
So 21.5. MU Sl. Opava - Hlubina
Ne 29.5. MU Dolní Benešov - Hlubina
So 4.6. MU Kravaře - Hlubina
Po 13.6. MU Polanka - Hlubina
Ne 19.6. MU Petřkovice - Hlubina



Zápasy
So 24.4. MU Bruntál - Hlubina
St 27.4. MU Hlubina - Heřmanice
Ne 1.5. MU Hlubina - 1. FC Poruba
Ne 8.5. MU Břidličná - Hlubina
Ne 15.5 MU Hlubina - Třebovice
So 21.5. MU Sl. Opava - Hlubina
Ne 29.5. MU Dolní Benešov - Hlubina
So 4.6. MU Kravaře - Hlubina
Po 13.6. MU Polanka - Hlubina
Ne 19.6. MU Petřkovice - Hlubina


 

29.08. - 4.09.

Po 29.08. volno

Út 30.08. trénink 16:30 - 18:00 

St 31.08. trénink 16:30 - 18:00

Čt 1.09. volno

Pá 2.09 trénink 17:30 - 19:00

So 3.09. MU Dolní Lhota

Ne 4.09. MU Poruba

19.09. - 25.09.

Po 19.09. volno

Út 20.09. trénink 16:30 - 18:00 

St 21.09. trénink 16:30 - 18:00

Čt 22.09. volno

Pá 23.09 trénink18:00 - 19:30

So 24.09. volno

Ne 25.09. MU Ludgeřovice, MU Ov.-Jih

5.09. - 11.09.

Po 5.09. volno

Út 6.09. trénink 16:30 - 18:00 

St 7.09. trénink 16:30 - 18:00

Čt 8.09. týmové focení sraz 17:20 (kopačky)

Pá 9.09 trénink 18:00 - 19:30

So 10.09. MU Bolatice, MU Václavovice

Ne 11.09. volno

26.09. - 2.10.

Po 26.09. volno

Út 27.09. trénink 16:30 - 18:00 

St 28.09. trénink ZRUŠEN

Čt 29.09. MU Rychvald

Pá 30.09 trénink 17:30 - 19:00

So 1.10. MU Polanka, MU Koblov

Ne 2.10. MU Ludgeřovice

12.09. - 18.09.

Po 12.09. volno

Út 13.09. trénink 16:30 - 18:00 

St 14.09. trénink 16:30 - 18:00

Čt 15.09. volno

Pá 16.09 trénink 17:30 - 19:00

So 17.09. MU Heřmanice, MU Krásné Pole

Ne 18.09. volno

Zápasy A

MU 01.10. 09:30 Hlubina - Polanka

MU 08.10. 10:00 M.Albrechtice - Hlubina

MU 15.10. 09:30 Hlubina - Ostrava-Jih

MU 22.10. 10:00 Kravaře - Hlubina

MU 29.10. 09:30 Hlubina - Dolní Benešov

MU 6.11. 10:00 MFK Bruntál - Hlubina

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

ZL - ZIMNÍ LIGA

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

Zápasy B

MU 29.09. 17:00 Rychvald - Hlubina

MU 01.10. 12:45 Hlubina - Koblov

MU 07.10. 16:30 Pustkovec - Hlubina

MU 15.10. 12:45 Hlubina - Lokomotiva Ostrava

MU 22.10. 12:45 Hlubina - Polanka

MU 26.10. 16:00 Vratimov - Hlubina

MU 05.11. 12:45 Hlubina - Hrabová

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

ZL - ZIMNÍ LIGA

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

 

Nominace A

Název akce : MU Hlubina - Polanka

Datum : 1.10.2022

Místo konání : Hlubina

Sraz : 8:30 hod

Začátek : 9:30 hod

Předpokládaný konec : 11:00 hod

Doprava : 

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, sprcháč, láhev na pití,

Info : 

Nominace : Hubetskyy, Kunštatský, Moj, Kafka, Santos, Nižinský, Vybíral

                    Herman, Bittner, Rada, Škop, Krystek, Běla, Salga T., Salga D.

                    Lauda

Trenéři : Kostka, Kurlej

Nominace B

Název akce : MU Rychvald - Hlubina

Datum : 29.09.2022

Místo konání : Sportovní 1409, 735 32 Rychvald

Sraz : 16:30 hod

Začátek : 17:00 hod

Předpokládaný konec : 18:30 hod

Doprava : vlastní

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, sprcháč, láhev na pití,

Info : 

Nominace : Hubetskyy, Bittner, Přenosil, Kafka, Salga T., Salga D., Běla,

                    Herman, Kandžus, Kala, Nikolov, Cirók, 

Trenéři : Kostka

 
logo hlubina.png