Mladší dorost
soutěž - Krajský přebor

 
 

Soupiska

DSC06403.jpg

Matěj Zedník

DSC06449-2.jpg

Jan Kurovský

DSC06437.jpg

Juan Lores

DSC06268-3.jpg

Matěj Peňáz

DSC06513.jpg

Tadeáš Peňáz

Jan Vlček

Jan Barčák

DSC06414-2-2.jpg

Lukáš Cirók

DSC06243.jpg

Michal Hlobík

DSC06201-2-3.jpg

Jakub Hon

Jan Vlček

David Kala

DSC06210.jpg

Prokop Konicar

Jan Vlček

Jiří Machů

DSC06475-2.jpg

Adrian Peter

Jan Vlček

Martin Černoch

DSC06311.jpg

Dominik Maršálek

DSC06350-2.jpg

Ondřej Crmoman

DSC06324.jpg

Tadeáš Peter

DSC06426.jpg

Tomáš Jalůvka

DSC06379.jpg

Filip Damek

Jan Vlček

Jakub Smělík

DSC06361.jpg

Ondřej Hudeček

DSC06276.jpg

Šimon Švrček

DSC06257-2.jpg

René Kala

DSC06489-2.jpg

Ondřej Krupička

DSC06337-2.jpg

Daniel Turko

Jan Vlček

Daniel Boguš

DSC06494.jpg

Anton Pokuta

DSC06457-2.jpg

Sebastian Bartošic

DSC06383-2.jpg

Michal Sauko

 

Realizační tým

DSC06530.jpg

Trenér
Tomáš Kaventa

Tel.: +420 605 439 910
E-mail: tomas.kaventa@gmail.com

DSC06547-2.jpg

Trenér
Zdeněk Havránek

Tel.: +420 737 118 209
E-mail: zdenek.havr@seznam.cz

 

13.9. - 19.9. 

Po 13.9. trénink 18:00 - 19:30 

Út 14.9. volno

St 15.9. trénink 18:00 - 19:30

Čt 16.9. volno

Pá 17.9. týmové focení 15:30

Pá 17.9. trénink 16:30 - 17:30

So 18.9. MU Rýmařov

Ne 19.9. volno

20.9. - 26.9

Po 20.9. trénink 18:00 - 19:30 

Út 21.9. volno

St 22.9. trénink 18:00 - 19:30

Čt 23.9. volno

Pá 24.9. trénink 16:00 - 17:30

So 25.9. MU Frýdlant n. Ostrav.

Ne 26.9. volno

27.9. - 3.10. 

Po 27.9. trénink 18:00 - 19:30 

Út 28.9. volno

St 29.9. trénink 18:00 - 19:30

Čt 30.9. volno

Pá 1.10. trénink 16:00 - 17:30

So 2.10. MU Horní Suchá

Ne 3.10. volno

 

Zápasy

Ne 15.8. 12:00 MU Velká Polom - Hlubina               3:2 (0:1)

So 21.8. 11:45 MU Hlubina - Slavia Opava               0:2 (0:1)

So 28.8. 12:15 MU Kravaře - Hlubina                       4:2 (2:1)

St 1.9. 15:30 MU Hlubina - Vřesina

So 4.9. 11:45 MU Hlubina - SO Bruntál 

Ne 12.9. 13:45 MU Darkovičky - Hlubina

So 18.9. 11:45 MU Hlubina - Rýmařov

So 25.9. 12:30 MU Frýdlant n. O. - Hlubina

So 2.10 11:45 MU Hlubina - Horní Suchá

Ne 10.10. 12:15 MU Frenštát p. R. - Hlubina

So 16.10. 11:45 MU Hlubina - Kobeřice

Ne 24.10. 14:30 MU Bílovec - Hlubina

So 30.10 11:45 MU Hlubina - Petřkovice

Ne 7.11. 12:15 MU Krnov - Hlubina

 

Nominace

Název akce :

Datum : 

Místo konání : 

Sraz : 

Začátek : 

Předpokládaný konec : 

Doprava : 

Startovné : 

S sebou : 

Nominace : 

Trenéři :

 

Tabulka

S

logo hlubina.png