Starší dorost
KALMAN TRADE Krajský přebor starší dorost

 
Starší dorost TJ Unie Hlubina
 

Soupiska

Jan Dokoupil

Jan Dokoupil

Filip Horňák

Filip Horňák

Jan Paulovič

Jan Paulovič

Jakub Musil

Jakub Musil

Jan Vlček

Dominik Kurej

Jindřich Ritter

Jindřich Ritter

Vojtěch Šmatelka

Vojtěch Šmatelka

DSC07051.jpg

Nicolas Zagrapan

Martin Rylko

Martin Rylko

Tomáš Bernatský

Tomáš Bernatský

Jan Vlček

David Holub

Michal Krištof

Michal Krištof

Jan Vlček

Dominik Kondaš

Šimon Radvanský

Šimon Radvanský

Martin Tomai

Martin Tomai

Jan Vlček

David Urban

Martin Volf

Martin Volf

Jan Buryan

Jan Buryan

Jan Vlček

Dominik Slezák

Radim Kunštatský

Radim Kunštatský

Jan Šindler

Jan Šindler

 

Realizační tým

Trenér Zdeněk Šmatelka

Trenér
Zdeněk Šmatelka

Tel.: +420 725 548 036
E-mail: zdenek.smatelka@seznam.cz

Trenér Tomáš Kaventa

Trenér
Tomáš Kaventa

Tel.: +420 605 439 910
E-mail: tomas.kaventa@gmail.com

 

Tréninkový plán

2.5. - 8.5. 

Po 2.5. trénink 18:15 - 19:45 

Út 3.5. volno

St 4.5. volno

Čt 5.5. volno

Pá 6.5. trénink 16:00 - 17:30

So 7.5. volno

Ne 8.5. MU Rýmařov 10:00

9.5. - 15.5. 

Po 9.5. trénink 18:15 - 19:45 

Út 10.5. volno

St 11.5. MU Krnov 15:00

Čt 12.5. volno

Pá 13.5. trénink 16:00 - 17:30

So 14.5. MU Frýdlant n. O. 9:30

Ne 15.5. volno

16.5. - 22.5. 

Po 16.5. trénink 18:15 - 19:45 

Út 17.5. volno

St 18.5. trénink 18:15 - 19:45

Čt 19.5. volno

Pá 20.5. trénink 16:00 - 17:30

So 21.5. MU Horní Suchá 12:00

Ne 22.5. volno

23.5. - 29.5. 

Po 23.5. trénink 18:15 - 19:45 

Út 24.5. volno

St 25.5. trénink 18:15 - 19:45

Čt 26.5. volno

Pá 27.5. trénink 16:00 - 17:30

So 28.5. MU Frenštát p. R. 9:30

Ne 29.5. volno

30.5. - 5.6. 

Po 30.5. trénink 18:15 - 19:45 

Út 31.5. volno

St 1.6. trénink 18:15 - 19:45

Čt 2.6. volno

Pá 3.6. trénink 16:00 - 17:30

So 4.6. volno

Ne 5.6. MU Kobeřice 12:30

6.6. - 12.6. 

Po 6.6. trénink 18:15 - 19:45 

Út 7.6. volno

St 8.6. trénink 18:15 - 19:45

Čt 9.6. volno

Pá 10.6. trénink 16:00 - 17:30

So 11.6. MU Bílovec 9:30

Ne 12.6. volno

13.6. - 19.6. 

Po 13.6. trénink 18:15 - 19:45

Út 14.6. volno

St 15.6. trénink 18:15 - 19:45

Čt 16.6. volno

Pá 17.6. trénink 16:00 - 17:30

So 18.6. volno

Ne 19.6. MU Petřkovice 9:00

 

Zápasy

Ne 27.3.  10:30 MU Vřesina - Hlubina               

So 2.4.    09:30 MU Hlubina - Velká Polom               

Ne 10.4.  10:00 MU Slavia Opava - Hlubina

So 16.4.  09:30 MU Hlubina - Kravaře

So 23.4.  10:00 MU Bruntál - Hlubina

So 30.4. 09:30 MU Hlubina - Darkovičky

Ne 08.5 10:00 MU Rýmařov - Hlubina

St 11.5. 17:00 MU Hlubina - Krnov

So 14.5. 09:30 MU Hlubina - Frýdlant n. O.

So 21.5. 12:00 MU Horní Suchá - Hlubina

So 28.5. 09:30 MU Hlubina - Frenštát p. R.

Ne 05.6. 12:30 MU Kobeřice - Hlubina

So 11.6. 09:30 MU Hlubina - Bílovec

Ne 19.6. 09:00 MU Petřkovice - Hlubina

 

Nominace

Název akce :

Datum : 

Místo konání : 

Sraz : 

Začátek : 

Předpokládaný konec : 

Doprava : 

Startovné : 

S sebou : 

Nominace : 

Trenéři :

 
logo hlubina.png