A-tým
SATUM Krajský přebor mužů

 

Horní řada zleva: Vojtek, Förster, Vančo, Schmutz, Sasko, Tomek, Kostelanský, Krčmařík

Prostřední řada zleva: Frébort, Klíma (K), Šindler, Otoupalík, Švábík, Hommes, Drastich

Dolní řada zleva: Foniok, Tóth, trenér Woznica, vedoucí mužstva David, předseda Ožana, asistent Petrov, Procházka, Podraza

 

Soupiska

DSC03059-2-2.jpg

Jan Otoupalík

Radim Šamara

Radim Šamara

Jaromír Frébort

Jan Tomek

Jan Vančo

DSC03187.jpg

Jiří Podraza

DSC03087-2.jpg

Jan Krčmařík

DSC03148.jpg

Dominik Šindler

DSC03082-2-4.jpg

Boris Förster

Radim Vojtek

DSC03236.jpg

Jiří Hommes

DSC03102.jpg

Marek Švábík

DSC03047.jpg

Ondřej Klíma

DSC03115.jpg

Jakub Schmutz

DSC03244.jpg

Michal Drastich

DSC03273-2.jpg

Antonín Foniok

Miroslav Tóth

DSC03164.jpg

Adam Procházka

Milan Sasko

Filip Kostelanský

David Seriš

David Seriš

 

Realizační tým

Jan Woznica

Trenér
Jan Woznica

Tel.: +420
E-mail:

Petr Petrov

Asistent trenéra
Petr Petrov

Tel.: +420
E-mail:

Vedoucí mužstva
Patrik David

Tel.: +420
E-mail:

 
 

Zápasy 

So 7. 8. 2021 17:00                  Hlubina - Háj ve Slezsku                    1:2 (1:1)
So 14. 8. 2021 17:00                Petřvald na Moravě - Hlubina           1:0 (1:0)
So 21. 8. 2021 16:30                Hlubina - Fulnek                                 3:2 (3:0)
St 25. 8. 2021 17:00                Hlubina - Čeladná                              4:2 (3:0)
So 28. 8. 2021 16:30               Český Těšín - Hlubina                        2:2 (1:2)
So 4. 9. 2021 16:00                 Hlubina - Pustá Polom                      3:2 (1:1)
Ne 12. 9. 2021 16:00                Krnov - Hlubina                                 2:0 (1:0)
So 18. 9. 2021 15:30                Hlubina - Břidličná
So 25. 9. 2021 15:30                Brušperk - Hlubina
So 2. 10. 2021 15:00                Hlubina - Jakubčovice
So 9. 10. 2021 15:00                Dolní Datyně - Hlubina
So 16. 10. 2021 14:30               Hlubina - Kobeřice
Ne 24. 10. 2021 14:30              Oldřišov - Hlubina
So 30. 10. 2021 14:30              Hlubina - Loko. Petrovice
So 6. 11. 2021 14:00                 Slavia Orlová - Hlubina
So 13. 11. 2021 14:00                Čeladná - Hlubina

 
logo hlubina.png