U8 (r. 2014)
soutěž

 
U8
 

Soupiska

Marek Žurek
Robin Litvík
Ladislav Ivánek
Adam Redzina
Jan Redzina

Marek Žurek

Robin Litvík

Ladislav Ivánek

Adam Redzina

Jan Redzina

DSC04647.jpg

Filip Ogarkov

Tom Maier

Tom Maier

Tereza Maierová

Tereza Maierová

Krysa Xavier

Xavier Krýsa

DSC04756-3-2.jpg

Maxmilián Ritter

Maxmilián Zapletal

Maxmilián Zapletal

Josef Kutnohorský

Josef Kutnohorský

Štěpán Vyrobík

Štěpán Vyrobík

Adéla Vyrobíková

Adéla Vyrobíková

Šimon Pamula

Šimon Pamula

Jan Vlček

Jan Čermák

Marek Brinzík

Marek Brinzík

DSC04567.jpg

Sebastian Klimeš

DSC04768-2-2.jpg

JIří Lochmann

DSC02461.jpg

Tobias Cigánek

DSC04731.jpg

Michal Fries

 

Realizační tým

Dominik Černý

Trenér
Dominik Černý

Tel.: +420 724 216 334
E-mail: dominikcerny99@seznam.cz

Petr Redzina

Trenér
Petr Redzina

Tel.: +420 777 587 629
E-mail: petuleredzina@seznam.cz

Eliška Klimešová

Trenér
Eliška Klimešová

Tel.: +420 604 901 242
E-mail: 

 

Tréninkový plán listopad

Od 01.11. se trénuje v tělocvičnách.

Střední zdravotnická škola, 1. Máje 2208/11

_edited.jpg

Info: - vstup (vpravo od hlavního vchodu, z ul. Zelená)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

Základní škola Karasova 6, Karasova 300/6

_edited.jpg

Info: - vstup (z ul. Nivnická z boku přes zahradu)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

22.11. - 28.11. 

Po 22.11. trénink 16:00 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Út 23.11. kondiční trénink 16:30 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

St 24.11. volno

Čt 25.11. trénink 17:30 - 18:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 26.11. volno

So 27.11. volno

Ne 28.11. volno

29.11. - 21.11. 

Po 29.11. trénink 16:00 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Út 30.11. kondiční trénink 16:30 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

St 01.12. volno

Čt 02.12. trénink 17:30 - 18:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 03.12. volno

So 04.12. volno

Ne 05.12. volno

Tréninkový plán prosinec

01.12. - 05.12.

Po 29.11. trénink 16:00 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Út 30.11. kondiční trénink 16:30 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

St 01.12. volno

Čt 02.12. trénink 17:30 - 18:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 03.12. volno

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

06.12. - 12.12.

Po 06.12. trénink 16:00 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Út 07.12. kondiční trénink 16:30 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

St 08.12. volno

Čt 09.12. trénink 17:30 - 18:30 (SZŠ 1. Máje)

Pá 10.12. volno

So 11.12. volno

Ne 12.12. volno

13.12. - 19.12.

Po 13.12. trénink 16:00 - 17:30 (SZŠ 1. Máje)

Út 14.12. kondiční trénink 16:30 - 17:30 (ZŠ Karasova 6)

St 15.12. volno

Čt 16.12. trénink 17:30 - 18:30 (SZŠ 1. Máje)

!!! POSLEDNÍ TRÉNINK ROKU !!!

Pá 17.12. volno

So 18.12. volno

Ne 19.12. volno

 

Zápas

MU Pá 10. 9. 2021 16:00 Řepiště U9 - Hlubina U9

MU Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Vítkovice-Svinov U9

PU Čt 16. 9. 2021 17:30 Hlubina U9 - Baník Albrechtice U9

MU Čt 23. 9. 2021 16:30 Šenov U9 - Hlubina U9

TRI So 25. 9. 2021 09:00 Hlubina

MU Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Poruba U9 "D"

MU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Koblov U9 (zrušeno)

PU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina červená - Hlubina modrá

MU Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Václavovice U9

MU Po 1.11. 2021  17:30 Baník Ostrava (dívky) - Hlubina

TU So 04. 12. 2021 08:30 Turnaj pořádaný FC Ostrava-jih

AKCE So 11. 12. 2021 (čas) Turnaj rodičů a trenérů

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

 

Nominace

Název akce : 

Datum : 

Místo konání : 

Sraz : 

Začátek : 

Předpokládaný konec : 

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, mýdlo 

Info : -

Nominace : 

Trenéři : 

logo hlubina.png