Mladší žáci
ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A

 
Mladší žáci TJ Unie Hlubina
 

Soupiska

Jonáš Přenosil

Jonáš Přenosil

Daniel Grygar

Daniel Grygar

DSC09886.jpg

Daniel Chovánek

Jakub Rada

Jakub Rada

Oliver Assis Dos Santos

Oliver Assis Dos Santos

Jan Linhart

Jan Linhart

Jonáš Krystek

Jonáš Krystek

Lukas Kostein

Lukas Kostein

Martin Moural

Martin Moural

Patrik Veselý

Patrik Veselý

Filip Mijalovský

Filip Mijalovský

Radek Vacek

Radek Vacek

David Salga

David Salga

Tomáš Salga

Tomáš Salga

Adam Cirók

Adam Cirók

Vojtěch Nezval

Vojtěch Nezval

Alexander Tolico Bonilla

Alexander Tolico Bonilla

Jan Číp

Jan Číp

Marek Kala

Marek Kala

Denis Kandžus

Denis Kandžus

DSC09868.jpg

Matěj Chovánek

Matyáš Bernátek

Matyáš Bernátek

DSC09852.jpg

Dennis Hladký

 

Realizační tým

Trenér Zdeněk Grygar

Trenér
Zdeněk Grygar

Tel.: +420 731 133 614
E-mail: grygar.zdenek@gmail.com

Trenér Patrik David

Trenér
Patrik David

Tel.: +420 731 461 105
E-mail: patrik.david@seznam.cz

Trenér Roman Kostka

Trenér
Roman Kostka

Tel.: +420 602 790 175
E-mail: romankostka22@seznam.cz

 

Tréninkový plán listopad/ březen
Páteční tréninky budou probíhat v tělocvičně na ZŠ Karasova 6(ul. Karasova 300, Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky) vchod z boku přes zahradu.
Tréninky ve pondělí a čtvrtek probíhají na UT. Na trénink budou mít hráči termo, vrch i spodek, čepici, rukavice, nákrčník.




 

Tréninkový plán Leden

10.1. - 16.1. 

Po 10.1. trénink 16:00 - 17:30

Ut 11.1. volno

St 12.1. volno 

Čt 13.1. trénink 16:00 - 17:30

Pa 14.12. trénink 16:00 - 17:00 

So  15.1. PU Hlubina - Polanka

Ne 16.1. volno

17.1. - 23.1. 

Po 17.1. trénink 16:00 - 17:30

Ut 18.1. volno

St 19.1. volno 

Čt 20.1. trénink 16:00 - 17:30

Pa 21.1. trénink 16:00 - 17:00 

So  22.1. volno

Ne 23.1. volno

24.1. - 31.1. 

Po 24.1. trénink 16:00 - 17:30

Ut 25.1. volno

St 26.1. volno 

Čt 27.1. trénink 16:00 - 17:30

Pa 28.1. trénink 16:00 - 17:00 

So 29.1. volno

Ne 30.1. volno

Po 31.1. trénink 16:00 - 17:30

 

Přátelské utkání

So 15.1. 11:00 PU Hlubina - Polanka

Ne  6.2. 17:00 PU Hlubina - Třinec

Zimní liga (hala SŠ technická a dopravní, ul. Moravská 964/2, 703 00 Ostrava-Vítkovice)

So 5.2.   11:20   Krásné Pole - Hlubina

So 12.2.  10:10   Ov.Jih - Hlubina 

So 19.12. 13:40  Hlubina - Petřkovice

So 26.2.  10:10  Hlubina - Koblov

So 5.3.    9:00  Vřesina - Hlubina

 
 

Nominace

Název akce : PU Hlubina - Polanka

Datum : so 15.1. 2022

Místo konání : Hlubina

Sraz : 10:15 hod

Doprava : 

Začátek : 11:00 hod

Startovné :

S sebou : kopačky, chrániče, termo vrch i spodek, čepice, rukavice, (šustka kdo má)

Nominace : Přenosil, Santos, Grygar, Chovánek D., Chovánej M., Kostein, Salga D., Salga T., Cirók, Nezval,

                    Tolico, Číp, Kandžus, Mijalovský, Alexa, Nikolov, Veselý, Konečný, Bartoš, Kala R.,

Trenéři : Kostka, Grygar

logo hlubina.png