Mladší žáci
ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A

 
 

Soupiska

Jonáš Přenosil

Jonáš Přenosil

Daniel Grygar

Daniel Grygar

Jan Vlček

Daniel Chovánek

Jakub Rada

Jakub Rada

Oliver Assis Dos Santos

Oliver Assis Dos Santos

Jan Linhart

Jonáš Krystek

Jonáš Krystek

Lukas Kostein

Lukas Kostein

Martin Moural

Martin Moural

Patrik Veselý

Patrik Veselý

Filip Mijalovský

Filip Mijalovský

Radek Vacek

Radek Vacek

David Salga

Tomáš Salga

Adam Cirók

Adam Cirók

Vojtěch Nezval

Alexander Tolico Bonilla

Alexander Tolico Bonilla

Jan Číp

Jan Číp

Marek Kala

Jan Kubínek

Jan Kubínek

Denis Kandžus

Denis Kandžus

Matyáš Bernátek

Matyáš Bernátek

Jan Vlček

Dennis Hladký

 

Realizační tým

Trenér Zdeněk Grygar

Trenér
Zdeněk Grygar

Tel.: +420 731 133 614
E-mail: grygar.zdenek@gmail.com

Trenér Patrik David

Trenér
Patrik David

Tel.: +420 731 461 105
E-mail: patrik.david@seznam.cz

Trenér Roman Kostka

Trenér
Roman Kostka

Tel.: +420 602 790 175
E-mail: romankostka22@seznam.cz

 

Tréninkový plán srpen/září
 

13.9. - 19.9. 

Po 13.9. volno

Ut 14.9. trénink 16:00 - 17:30

St 15.9. MU MFK Vítkovice (B)

Čt 16.9. trénink 16:00 - 17:30

Pa 17.9. týmové focení 17:00

So 18.9. volno

Ne 19.9. MU Břidličná

20.9. - 26.9. 

Po 20.9. volno

Ut 21.9. trénink 16:00 - 17:30

St 22.9. MU Heřmanice 

Čt 23.9. trénink 16:00 - 17:30

Pa 24.9. trénink 16:00 - 17:30

So 25.9. MU Třebovice

Ne 26.9. volno

27.9. - 30.9. 

Po 27.9. volno

Ut 28.9. trénink 16:00 - 17:30

St 29.9. volno

Čt 30.9. trénink 16:00 - 17:30

 

Zápasy

So 28.8. 11:45 MU Město Albrechtice - Hlubina              3:1 (3:1)

Ne 5.9. 11:45 MU Hlubina - MFK Bruntál 

St 15.9. 16:00 MU Hlubina - MFK Vítkovice (B)

Ne 19.9. 11:45 MU Hlubina - Břidličná

St 22.9. 15:30 MU Heřmanice - Hlubina

So 25.9. 10:45 MU Třebovice - Hlubina

Ne 3.10 11:45 MU Hlubina - Slávia Opava (B)

Ne 10.10. 10:45 MU Dolní Benešov - Hlubina

Ut 12.10 15:30 MU MU 1.FC Poruba (B) - Hlubina

Ne 17.10. 11:45 MU Hlubina - Kravaře

Ne 24.10. 10:45 MU Polanka n.O. - Hlubina

Ne 31.10 11:45 MU Hlubina - Ostrava -Jih

Ne 7.11. 11:45 MU Hlubina - Petřkovice

 

Nominace

Název akce : MU Hlubina - Břidličná

Datum : 19.9. 2021

Místo konání : Hlubina

Sraz : nejp. 10:45 hod

Doprava : 

Začátek : 11:45 hod

Předpokládaný konec : 13:00 hod

Startovné : zdarma

S sebou : chrániče, ručník, sprchový gel, pití,

Nominace : Přenosil, Kubínek, Číp, Nezval, Krystek, Kandžus, Moural,Salga D., Salga T., Cirok, Grygar, 

                    Santos, Rada, Vybíral, Chovánek,

Trenéři : Kostka, Grygar

 
logo hlubina.png