top of page

Hlubina přehrála Vítkovice jasně 3:0!

Aktualizováno: 25. 4.

O víkendu zůstaly všechny body doma a naše áčko slavilo důležité vítězství nad městským rivalem z Vítkovic. Utkání okomentoval trenér Zdeněk Skotnica: "Jsem strašně rád, jakým výkonem jsme se prezentovali v tomto derby. Od první minuty jsme byli hladovější a šli si pro 3 body. V útočné fázi jsme byli produktivní a v obranné jsme byli dostatečně důrazní. Věděli jsme o formě i síle Vítkovic a na domácí půdě jsme chtěli potvrdit výhru z Bruntálu.

V první poločase Sasko využil chybu domácích stoperů a zkušeně zakončil 1:0. Svůj druhý gól dal Sasko hlavou po rohu Fréborta J. V druhém poločase uzavřel skóre na 3:0 náš nejlepší střelec jara Denis Látal, když využil chybu v rozehrávce hostujícího obránce a samostatný útěk zakončil gólem. Moc děkujeme skvělým fanouškům za podporu a příští týden budeme chtít navázat na vzrůstající formu v Jeseníku."