top of page

Áčko porazilo Bruntál 3:0. Rezerva stejně Hrabovou

Aktualizováno: 16. 4.

Vydařený víkend mají za sebou náš A-tým, který porazil Bruntál 3:0. Stejně dopadlo i utkání naší rezervy v Hrabové.

Utkání hodnotí trenér Zdeněk Skotnica: "Po 3 zápasech jsme potřebovali naplno zabrat a to se povedlo. Poprvé na jaře se nám trefil Badalyan a vzadu jsme udrželi 0. První gól jsme vstřelili z rohu, kdy Bělíček našel hlavu Badalyana. Další góly jsme dali až ke konci zápasu, kdy Frébort Daniel potáhnul míč po křídle a předložil ho Försterovi před odkrytou bránu a individuálním průnikem Látal, který vystřelil z 25m přesně k tyči. V zápase jsme dominovali, ale je škoda hromady nedotažených šancí a akcí ve finální třetině. Domácí statečně bojovali a dokonce nám dali tyč v první půli, ale kvalita byla na naší straně. Potřebujeme lépe zhodnocovat práci celého týmu a zápasy rozhodovat daleko dříve, protože s lepším soupeřem se nám to nemusí vyplatit."