B-tým
1.B třída (skupina B)

 
B-tým TJ Unie Hlubina
 

Soupiska

Petr Chudý

Petr Chudý

Jan Dokoupil

Jan Dokoupil

DSC09938.jpg

Matěj Nerud

Jakub Šťastný

Jakub Šťastný

Radim Novák

Radim Novák

Marek Urbánek

Marek Urbánek

DSC09950.jpg

Jan Pira

Petr Pulchart

Petr Pulchart

Jiří Skyba

Jiří Skyba

Michal Šebek

Michal Šebek

DSC09979-2.jpg

Marco Miolla

Radim Stareček

Radim Stareček

DSC02744.jpg

Petr Karel

Tomáš Šrubař

Tomáš Šrubař

Patrik Palubjak

Patrik Palubjak

Antonín Foniok

Antonín Foniok

Jan Vlček

Rudolf Janda

Ondřej Brosch

Ondřej Brosch

Martin Humpal
Marek Brinzík

Martin Humpal

Marek Brinzík

DSC09965-2.jpg

Petr Bílý

DSC02720.jpg

Vojta Dvořák

DSC04334.jpg

Jakub Bjaček

Jan Vlček

Martin Řezníček

Miroslav Tóth

Miroslav Tóth

 

Realizační tým

DSC03287.jpg

Trenér
Petr Petrov

Tel.: +420
E-mail:

 

Hlubina muži "B" (I.B třída mužů sk. B)

Neděle 14. 8. 2022 17:00          Hlubina B - Bohuslavice        8:2 (3:0)

Sobota 20. 8. 2022 16:30        Záblatí - Hlubina B                 0:4 (0:2)

Neděle 28. 8. 2022 16:30         Hlubina B - Svinov                  8:1 (4:1)

Sobota 3. 9. 2022 14:00          Ostrava-Jih - Hlubina B          1:1 (1:0)

Sobota 17. 9. 2022 15:30          Darkovice - Hlubina B            1:1 (1:0)

Neděle 25. 9. 2022 15:30          Hlubina B - Hať                      4:0 (0:0)

Neděle 28. 9. 2022 15:30          Hlubina B - Třebovice            2:2 (1:1)

Sobota 1. 10. 2022 15:00           Hrabová - Hlubina B              3:4 (1:1)

Neděle 9. 10. 2022 15:00           Hlubina B - Velká Polom          1:1 (1:0)

Sobota 15. 10. 2022 15:00         Slavoj Rychvald - Hlubina B     0:0 (0:0)

Neděle 23. 10. 2022 14:30         Hlubina B - MFK Vítkovice B

Neděle 30. 10. 2022 14:30         Šilheřovice - Hlubina B

Neděle 6. 11. 2022 14:00            Píšť - Hlubina B

 

Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/e4522f58-c44d-4813-b40f-cb6d222846ef?programFilter-team-id=081f8a75-4d7d-4401-a4a4-b8468535f87f

 
logo hlubina.png