Rozlosování zimního poháru

Aktualizováno: 6. 3.



POHÁR MěFS Ostrava muži sk. A

Hlubina "A"

Neděle 23. 1. 2022 13:00 Ostrava-Jih - Hlubina "A" 1:4 (1:1)

Neděle 6. 2. 2022 13:00 Hlubina "A" - Vřesina 7:2 (2:0)

Středa 9. 2. 2022 18:00 Stará Bělá - Hlubina "A" 1:6 (1:2)

Sobota 12. 2. 2022 13:00 Hlubina "A" - Vítkovice-Svinov 4:0 (3:0)

Neděle 20. 2. 2022 13:00 Ludgeřovice - Hlubina "A" 1:5 (1:2)


Zápasy se hrajou na UT ve Vratimově


POHÁR MěFS Ostrava muži sk. B

Hlubina "B"

Sobota 22. 1. 2022 16:30 Hlubina "B" - Petřkovice 7:0 (4:0)

Neděle 30. 1. 2022 14:30 Hlubina "B" - Polanka "B" 1:1 (0:0)

Sobota 5. 2. 2022 14:30 Koblov - Hlubina "B" 0:3 K

Neděle 13. 2. 2022 14:30 Hlubina "B" - Hrušov 5:1 (4:0)

Sobota 19. 2. 2022 14:30 Ostrava Lhotka - Hlubina "B" 4:8 (0:0)


Zápasy se hrajou na UT na Hlubině


OZL POHÁR starší dorost sk. A

Neděle 30. 1. 2022 10:45 Hlubina "A" - Řepiště 3:0 (K)

Neděle 6. 2. 2022 09:00 Vřesina "A" - Hlubina "A" 2:2 (1:1)

Sobota 12. 2. 2022 12:30 Hlubina "A" - Ostrava-Jih 1:6 (1:1)

Neděle 20. 2. 2022 09:00 Petřkovice - Hlubina "A" 1:5 (1:2)

Sobota 26. 2. 2022 12:30 Hlubina "A" - Václavovice 5:0 (2:0)


Zápasy se hrajou na UT na Hlubině


OZL POHÁR starší dorost sk. B

Neděle 30. 1. 2022 09:00 Vřesina "B" - Hlubina "B" 6:1 (1:1)

Sobota 5. 2. 2022 12:30 Heřmanice - Hlubina "B" 2:3 (0:1)

Neděle 13. 2. 2022 09:00 Hlubina "B" - Svinov 11:1 (5:1)

Sobota 19. 2. 2022 12:30 Hlubina "B" - Polanka 4:5 (3:1)

Neděle 27. 2. 2022 12:30 Stará Bělá - Hlubina "B" 3:4 (1:0)


Zápasy se hrajou na UT na Hlubině


OZL POHÁR starší žáci sk. B

Sobota 5. 2. 2022 10:30 Vřesina - Hlubina 4:3 (1:0)

Sobota 19. 2. 2022 12:00 Hlubina - Šenov 15:2 (7:2)

Sobota 26. 2. 2022 10:30 Hlubina - Ostrava-Jih "A" 2:3 (0:3)


Zápasy se hrajou na UT Krasnoarmejců


OZL POHÁR mladší žáci sk. B

Sobota 5. 2. 2022 11:20 Krásné Pole - Hlubina 0:14 (0:6)

Sobota 12. 2. 2022 10:10 Ostrava-Jih - Hlubina 3:6 (0:2)

Sobota 19. 2. 2022 13:40 Hlubina - Petřkovice 8:2 (7:2)

Sobota 26. 2. 2022 10:10 Hlubina - Koblov 7:0 (1:0)

Sobota 5. 3. 2022 09:00 Vřesina - Hlubina


Zápasy se hrajou Hala SŠ technická a dopravní


OZL POHÁR starší přípravka sk. A

Sobota 12. 2. 2022 09:35 Hlubina - Krásné Pole 24:0 (13:0)

Sobota 19. 2. 2022 10:40 Hlubina - Pustkovec 14:3 (4:2)

Sobota 26. 2. 2022 11:45 Rychvald - Hlubina 3:16 (1:6)

Sobota 5. 3. 2022 12:50 Hlubina - Ostrava-Jih 5:1 (2:1)

Sobota 12. 3. 2022 09:35 Ludgeřovice "A" - Hlubina


Zápasy se hrajou Hala Lhotka

1 422 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png