top of page

Odložené kolo jsme zvládli

"Již před zápasem nám onemocněl kapitán Krčmařík a v průběhu zápasu jsme také přišli o Chlopka a Dawida. Věděli jsme, že dnes navíc narazíme na jednoho z nejfotbalovějších týmů celé divize. Valašskému Meziříčí nedělal vůbec problém náš vysoký pressing a opravdu prokazovali nadstandartní technické kvality. V prvním poločase jsme měli opravdu velké problémy na naší levé straně, ale situace jsme přežili a naopak jsme to byli my, kdo udeřil. V druhém poločase jsme tolik nebláznili a drželi se v bloku. To nám přineslo brejkovou situaci a gól na 2:0. Hosté sice na konci utkání snížili po naší nedůslednosti v obraně na 1:2, ale 3 body opět zůstávají na Hlubině. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, za obětavý a poctivý výkon," dodává trenér Zdeněk Skotnica.