top of page

V oslabené sestavě naše béčko nestačilo na Dolní Lhotu

Dolní Lhota - Hlubina „B“ 12:0 (5:0)

Sestava: Dokoupil – Urbánek, Šťastný, Burcin, Luka – Poruba, Pompa – Klimo, Řezníček, Bjaček – Bílý

Bartoš, Šmatelka


V silně oslabené sestavě jsme domácím nemohli v ničem konkurovat. Naše snaha o odložení zápasu byla vcelku pochopitelně domácím celkem odmítnuta a tak jsme museli nastoupit. Od začátku zápasu se jednalo o hru kočky s myší, naši hráči nestačili na domácí prakticky v ničem a navíc ani nedokázali hrát podle určené taktiky. Už v 6. minutě domácí nastřelili tyč, když Poruba ztratil míč ve středu pole a poskytl tak Lhotě šanci k rychlému útoku. První gól padl ve 13. minutě, další hned o minutu později. Oba góly byly vstřeleny díky nedůslednému bránění našich hráčů. Ve 20. minutě skončila další velká šance domácích těsně vedle. Ve 22. minutě se bezradnost našeho bránění ukázala v té nejčistší formě – po puštěné hraniční ofsajdové situaci naši hráči přestali hrát, jenže hra nebyla přerušena. A tak se valilo pět soupeřů na jednoho našeho obránce a jen díky své lehkovážnosti tuto možnost domácí zahodili. Ve 25. minutě bylo skóre už 3:0, to když naši opět nedokázali bránit a Dokoupilem vyražený míč uklidil do brány Kuznicius. Stejná situace nastala ve 30. minutě, ale tentokrát dorážka skončila vedle. Ve 32. minutě zakončovali domácí znovu těsně vedle a o minutu později nastřelili břevno. Šance střídala šanci a tak se nebylo čemu divit, když v 39. minutě zvýšili na 4:0 a opět to bylo díky ostudnému „bránění“ našich. Domácí mohli zakončovat dokonce 4x, tři střely byly zblokovány a ta poslední už rozvlnila síť za Dokoupilem. Ve 44. minutě náš brankář zlikvidoval další obrovskou šanci Lhoty, ale do přestávky jsme přece jen znova inkasovali – po nedůrazu ve vápně a špatnému obsazení hráčů zvýšil Juchelka, ten tímto gólem završil svůj hattrick. Poločas skončil 5:0.


Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, jako ta první. Hned ve 46. minutě se po exhibičním kličkování v našem vápně nakonec kopal rohový kop a ten jsme opět nedokázali ubránit – 6:0. Následovala série tří velkých šancí domácích, naštěstí jsme ale neinkasovali. Gól přišel až v 58. minutě, kdy do vápna po dlouhé přihrávce agresivně vběhl Dendis a plackou k tyči zvýšil na 7:0. O minutu později po rychlém rozehrání autového vhazování zvýšil lobem Bubík. Naši byli zralí na ručník, ze hry musel odstoupit zraněný Luka, nehrál už ani Pompa. Polovina základní sestavy tak byli hráči, kteří obvykle naskakují z lavičky a ti ač bojovali, nedokázali držet krok. První naši vážnější šanci jsme si vytvořili až v 67. minutě, ale Bílý střílel mimo. V 71. minutě úplně sám před Dokoupilem zvyšoval opět Bubík – 9:0. V 78. minutě jsme šli do desíti, to když Poruba sice zabránil jasné brance, ale použil k tomu ruku. Navíc se kopala penalta a tu proměnil Židek. V závěru zápasu naši okopaní a unavení hráči dostali další rány v podobě několika neodpískaných ofsajdů. Z jednoho takto puštěného zcela jasného ofsajdu jsme inkasovali na 11:0. V posledních minutách jsme už byli zcela pasivní, protože jsme byli oslabeni o dva hráče a další dva pro zranění jen stínovali. Díky dvěma skvostným zákrokům Dokoupila jsme se bez inkasované branky drželi až do 90. minuty, to se znova trefil Kuznicius. Skóre po závěrečném hvizdu tak bylo 12:0.

14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


logo hlubina.png
bottom of page