top of page

S Karvinou "B" nakonec 3:3

Dalším v pořadí přípravných utkání byl dnes na programu zápas proti atraktivnímu diviznímu soupeři Karviná "B". Papírově se mohlo zdát, že bude hostující celek za jasného favorita, ale míč je kulatý a fotbal se hraje na dvě brány za stavu 0:0.

Prvních patnáct minut byl ligový dorost z Karviné opravdu lepší v držení míče, nicméně kromě dvou šancí si větší tlak nevytvořil. Zjistili jsme, že dokážeme s divizním soupeřem hrát rovnocennou partii a tak jsme zhruba od dvacáté minuty prvního poločasu začali přebírat otěže zápasu. Do slibných situací se dostali Gáži a Klíma, tyto šance našim dodaly sebevědomí a tlak jsme proměnili ve vedoucí branku, kterou zařídila naše letní posila Švábík. Hostující tým najednou vypadl z koncetrace a po zbytek první půli byl pod tlakem domácích. Druhou branku ještě stačil přidat dorostenec Drastich a tak jsme do šaten šli za stavu 2:0.


Přípravné zápasy jsou především o protočení všech hráčů a tak trenér Woznica poslal do druhé půli hodně pozměnený tým. Ten bohužel nenavázal na náš tlak z první půle a karvinští se dostali do zápasu. Z totožných situací, kdy byli naprosto osamoceni před brankářem Noskem, skóre vyrovnali. Výsledek dokonce otočili ve svůj prospěch, ale domácí se nevzdali a chytrým obloučkem nás vrátil do utkání Petrík. Závěr zápasu jsme ještě dokázali hodně zdramatizovat. Nastřelili jsme břevno a dle všeho v poslední minutě karvinský stoper zahrál rukou. Rozhodčí ale utkání ukončil smírně 3:3.
193 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page