Vyhledat
  • TJ Unie Hlubina

Rozpis zápasů všech soutěží




A-tým

SATUM Krajský přebor mužů So 7. 8. 2021 17:00 Hlubina - Háj ve Slezsku

So 14. 8. 2021 17:00 Petřvald na Moravě - Hlubina

So 21. 8. 2021 16:30 Hlubina - Fulnek

St 25. 8. 2021 17:00 Hlubina - Čeladná

So 28. 8. 2021 16:30 Český Těšín - Hlubina

So 4. 9. 2021 16:00 Hlubina - Pustá Polom

Ne 12. 9. 2021 16:00 Krnov - Hlubina

So 18. 9. 2021 15:30 Hlubina - Břidličná

So 25. 9. 2021 15:30 Brušperk - Hlubina

So 2. 10. 2021 15:00 Hlubina - Jakubčovice

So 9. 10. 2021 15:00 Dolní Datyně - Hlubina

So 16. 10. 2021 14:30 Hlubina - Kobeřice

Ne 24. 10. 2021 14:30 Oldřišov - Hlubina

So 30. 10. 2021 14:30 Hlubina - Loko. Petrovice

So 6. 11. 2021 14:00 Slavia Orlová - Hlubina

So 13. 11. 2021 14:00 Čeladná - Hlubina Exportovat do vašeho kalendáře

B-tým

MěP muži sk. A Ne 22. 8. 2021 16:30 Hlubina "B" - Hrušov

Ne 29. 8. 2021 16:30 Hlubina "B" - Slovan Ostrava "B"

Ne 5. 9. 2021 16:00 Hlubina "B" - Rychvald "B"

So 11. 9. 2021 16:00 Koblov - Hlubina "B"

Ne 19. 9. 2021 15:30 Hlubina "B" - Hrabůvka

Ne 26. 9. 2021 15:30 Ostrava Lhotka - Hlubina "B"

Ne 3. 10. 2021 15:00 Hlubina "B" - Pustkovec

Ne 10. 10. 2021 15:00 Markvartovice - Hlubina "B"

Ne 17. 10. 2021 14:30 Hlubina "B" - Michálkovice "A"

Ne 24. 10. 2021 14:30 Hošťálkovice - Hlubina "B"

So 30. 10. 2021 14:30 Petřkovice - Hlubina "B"

Ne 7. 11. 2021 14:00 Slovan Ostrava "B" - Hlubina "B"

Exportovat do kalendáře


Starší dorost KALMAN TRADE Krajský přebor starší dorost

Ne 15.8. 14:00 Velká Polom - Hlubina

So 21.8. 09:30 Hlubina - Slavia Opava

So 28.8. 10:00 Kravaře - Hlubina

St 1.9. 17:30 Hlubina - Vřesina

So 4.9. 09:30 Hlubina - SO Bruntál

Ne 12.9. 11:30 Darkovičky - Hlubina

So 18.9. 09:30 Hlubina - Rýmařov

So 25.9. 10:15 Frýdlant n. O. - Hlubina

So 2.10 09:30 Hlubina - Horní Suchá

Ne 10.10. 10:00 Frenštát p. R. - Hlubina

So 16.10. 09:30 Hlubina - Kobeřice

Ne 24.10. 12:15 Bílovec - Hlubina

So 30.10 09:30 Hlubina - Petřkovice

Ne 7.11. 10:00 Krnov - Hlubina

Exportovat do kalendáře


Mladší dorost

KALMAN TRADE Krajský přebor mladší dorost

Ne 15.8. 2021 12:00 Velká Polom - Hlubina

So 21.8. 2021 11:45 Hlubina - Slavia Opava

So 28.8. 2021 12:15 Kravaře - Hlubina

St 1.9. 2021 15:30 Hlubina - Vřesina

So 4.9. 2021 11:45 Hlubina - SO Bruntál

Ne 12.9. 2021 13:45 Darkovičky - Hlubina

So 18.9. 2021 11:45 Hlubina - Rýmařov

So 25.9. 2021 12:30 Frýdlant n. O. - Hlubina

So 2.10 2021 11:45 Hlubina - Horní Suchá

Ne 10.10. 2021 12:15 Frenštát p. R. - Hlubina

So 16.10. 2021 11:45 Hlubina - Kobeřice

Ne 24.10. 2021 14:30 Bílovec - Hlubina

So 30.10 2021 11:45 Hlubina - Petřkovice

Ne 7.11. 2021 12:15 Krnov - Hlubina

Exportovat do kalendáře


Starší žáci

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž st. žáci sk. A

Ne 22.8. 10:00 Hlubina - MFK Vítkovice (B)

So 28.8. 10:00 Město Albrechtice - Hlubina

St 1.9. 17:00 Heřmanice - Hlubina

Ne 5.9. 10:00 Hlubina - MFK Bruntál

So 11.9. 14:00 1.FC Poruba (B) - Hlubina

Ne 19.9. 10:00 Hlubina - Břidličná

So 25.9. 9:00 Třebovice - Hlubina

Ne 3.10 10:00 Hlubina - Slávia Opava (B)

Ne 10.10. 9:00 Dolní Benešov - Hlubina

Ne 17.10. 10:00 Hlubina - Kravaře

Ne 24.10. 9:00 Polanka n.O. - Hlubina

Ne 31.10 10:00 Hlubina - Ostrava -Jih

Ne 7.11. 10:00 Hlubina - Petřkovice

Exportovat do kalendáře


Mladší žáci ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž ml. žáci sk. A

Ne 22.8. 11:45 Hlubina - MFK Vítkovice (B)

So 28.8. 11:45 Město Albrechtice - Hlubina

St 1.9. 15:30 Heřmanice - Hlubina

Ne 5.9. 11:45 Hlubina - MFK Bruntál

So 11.9. 12:30 1.FC Poruba (B) - Hlubina

Ne 19.9. 11:45 Hlubina - Břidličná

So 25.9. 10:45 Třebovice - Hlubina

Ne 3.10 11:45 Hlubina - Slávia Opava (B)

Ne 10.10. 10:45 Dolní Benešov - Hlubina

Ne 17.10. 11:45 Hlubina - Kravaře

Ne 24.10. 10:45 Polanka n.O. - Hlubina

Ne 31.10 11:45 Hlubina - Ostrava -Jih

Ne 7.11. 11:45 Hlubina - Petřkovice

Exportovat do kalendáře


U11

MěS U11 (5+1) sk. A

Út 31. 8. 2021 16:00 Hlubina U11 - Baník Ostrava - dívky

St 8. 9. 2021 16:30 Poruba U11 "B" - Hlubina U11

Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U11 - Rychvald U11

Po 20. 9. 2021 16:00 Ludgeřovice U11 - Hlubina U11

Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U11 - MFK Vítkovice U10 "B"

Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U11 - Třebovice U11

Pá 15. 10. 2021 16:30 Heřmanice U11 - Hlubina U11

Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U11 - Ostrava Lhotka U11

Út 26. 10. 2021 16:00 Petřkovice U11 "B" - Hlubina U11

Exportovat do kalendáře U9 MěS U9 (4+1) sk. C

Pá 10. 9. 2021 16:00 Řepiště U9 - Hlubina U9

Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Vítkovice-Svinov U9

Čt 23. 9. 2021 16:30 Šenov U9 - Hlubina U9

Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U9 - Poruba U9 "D"

Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Koblov U9

Čt 14. 10. 2021 16:30 Baník Ostrava - dívky - Hlubina U9

Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U9 - Václavovice U9 Exportovat do kalendáře

310 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png