top of page

První zápas proti Fulneku jsme zvládli

Po velmi dlouhé nucené pauze jsme zahájili novou sezónu doma na Hlubině. Pod novým koučem Janem Woznicou jsme nastoupili i s řadou nováčků, ať už s letními posilami nebo s navrátilci z hostování. První poločas nebyl z naší strany ideální a i když jsme brzy vedli po střele Hommese, hosté skóre brzy srovnali. Před poločasem se prosadila naše letní posila Švábík a do šaten se šlo za překvapivého stavu 2:1. Druhá půle byla z naší strany o poznání lépe, soupeře jsme začali přehrávat a po rohovém kopu krásnou hlavičkou zvýšil vedení na 3:1 Vančo. Ke konci zápasu se do úniku od půlky hřiště dostal Karel a nemýlil se. Dokázali jsme tak překvapit favorita a dnes bereme všechny tři body!

Sestava: D. Nosek - J. Frébort, J. Vančo, J. Krčmařík, J. Dziža (46' F. Gaži), O. Klíma (K), M. Petrík (89' J. Hanauer), M. Švábík (82' M. Tóth), J. Schmutz (82' M. Sasko), J. Hommes (67' V. Ulman), P. Karel ŽK: M. Švábík