top of page

První poločas byl v naší režii, po změně stran se hra vyrovnala

V dalším zápase přijel na domácí půdu soupeř z Vratimova, se kterým sehrála Hlubina nedávno zápas v zimním turnaji, který po celkem vyhroceném průběhu skončil 4:4. I v dopoledním sobotním utkání se oba týmy musely smířit s remízou. V prvním poločase jasně dominovalo domácí mužstvo z Hlubiny, které hostům umožnilo pouze dvě nepřesné střely ze střední vzdálenosti. Naopak domácí, kteří kontrolovali průběh první části, vstřelili dva góly, kdy se trefily zimní posily Ulman a Karel.

Do druhé půli nastoupili za Hlubinu hráči, kteří ukončili dorostencké působení a přecházejí mezi muže. Výrazně omlazené mužstvo a čtyři změny na hřišti byly znát. TJ Unie Hlubina přestala být na hřišti dominantní, začala ztrácet nejen herně a po individuálních chybách a nedůrazu ve hře, FC Vratimov vyrovnal. Zápas skončil výsledkem 2:2 a příští sobotu nás čeká další přípravné utkání proti Slavii Orlové.