top of page

PREVIEW: VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - HLUBINA (PÁTEK 17:00)

V netradičním čase zavítá Hlubina do Valašského Meziříčí, kde odehraje další soutěžní duel. Oba celky nahlíží do čela tabulky, na jaře mají velmi dobrou formu a shodně poznaly jen jednu porážku.


TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ


Valašské Meziříčí se řadí mezi další těžké soupeře, které může Divize F nabídnout. Aktuálně sídlí na šesté příčce s kladným skóre +3. V poslední utkání zdolalo venku Polanku 0:1 a potvrdilo svou slibnou jarní formu, která činí 3 výhry, 2 remízy a 1 porážku. Nejcennější skalp si Valmez připravil na Apríla, kdy porazil lídra soutěže, Opavu B, 2:1. Mezi tahouny patří Martin Výmola s devíti brankami a David Smilek, který si připsal sedm zásahů. Druhý zmíněný rozhodl brankou z přímého kopu v 84. minutě o výhře nad Polankou v posledním utkání. Meziříčí se prezentuje kombinační hrou, kterou využívá i pod tlakem u vlastního vápna. Dokáží domácí vyžít "valašské uličky" i proti Hlubině a připíší si další cennou výhru?


TJ UNIE HLUBINA


Když už to vypadalo, že se Hlubina neoklepe z první jarní porážky a prohrávala i s Bruntálem 0:1, dokázala s poklidem zápas otočit a vyhrát 3:1. I tentokrát se za Unii prosadili netradiční střelci a ostravský celek opět ukázal, jak komplexní tým mají. Silným článkem týmu je také trenér Zdeněk Skotnica, který v posledním utkání zamíchal kartami a připravil hned čtyři změny v základní sestavě. Momentálně Hlubina sídli na čtvrtém místě a na první Opavu B ztrácí pouhé dva body. S jakými pokyny přijedou hráči do Valmezu? Dokáží udržet krok s vedoucími celky a dovezou tři body?


TRENÉR


Zdeněk Skotnica: „Netradičně v pátek nás čeká velmi těžké utkání, tentokrát s jedním z nejfotbalovějších mužstev celé Divize. Valmez jsme sice doma porazili na podzim 2:1, ale utkání to nebylo vůbec jednoduché. Valaši předvádějí nadstandardně kombinační fotbal již od brankáře a neradi půjčují míč. My chceme navázat na dobré výkony, hrát svůj fotbal a třeba začít novou sérii zápasů, ve kterých neprohrajeme".


DIVIZE F - 20. KOLO


TJ Valašské Meziříčí 6. místo (29 bodů, skóre 33:30) - TJ Unie Hlubina 4. místo (33 bodů, skóre 27:17)


Hráči ke sledování: David Smilek (gólový střední záložník) - René Kalay (útočník se schopnostmi hry 1 na 1)


Podzimní vzájemný zápas: TJ Unie Hlubina - TJ Valašské Meziříčí 2:1 (1:0), střelci zápasu Sasko, Šindler - Vrána

99 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page