top of page

Petrovice jsme porazili 4:1

Po nepřesvědčivých výsledcích jak proti Kobeřicím, tak proti Oldřišově, jsme se na domácí půdě utkali s Lokomotivou Petrovice. Na první výraznější akci jsme si museli počkat až do 14. minutě, kdy se do úniku dostal Sasko, který ale z úhlu neměl možnost brankáře hostů více ohrozit. První gól padl až po půl hodině hry, kdy Förster prodlužoval ve vápně na Saska, který šikovně přehlavičkoval vyběhnutého brankáře hostů - 1:0. Na druhý gól jsme nemuseli dlouho čekat, o 5 minut později jsme zahrávali standartní situaci, ke které se postavil Frébort a mířil přesně – 2:0. A o další 3 minuty bylo ještě veseleji. Akci vzal na sebe sám Förster, který z hranice vápna přízemní střelou k tyči překonal brankáře potřetí – 3:0. A poločas snů byl korunován náběhem Podrazy, který ze záklano zvýšil na pohodlných 4:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s pohodlným vedením, ale také trochu s nesoustředěným výkonem. Soupeř se tak začal pomalu vracet do utkání a vytvořil si řadu zajímavých šancí. Aktivita Petrovic byla odměněna krásným gólem z dálky, kdy se trefil Filipek. V 76. minutě další gól hostů naštěstí zastavil mávnutý ofsajd. Ale o dvě minuty později Petrovice kopali penaltu, kterou bravůrně zneškodnil brankář Matěj. Emoce začaly vřít a po nesportovním chování byl vyloučen hráč hostů Moskál. Utkání už na konci nepřineslo výraznější akci a tak brali všechny tři body.