top of page

Naši muži bohužel o víkendu bez bodu

Aktualizováno: 9. 4.

O víkendu jsme zaznamenali porážky jak u našeho A-týmu, tak i u naší rezervy. Oba zápasy skončily shodně 0:1.

Utkání hodnotil i trenér Zdeněk Skotnica: "Fotbal nemá logiku. Soupeř nastoupil v hlubokém bloku a v prvním poločase jsme jej nepustili k ničemu a sami jsme mohli několikrát udeřit. Bohužél jsme šli do kabin za stavu 0:0. V druhé půli jsme opět drželi míč, ale jeden roh soupeře a prohráváme 0:1. Poté jsme vrhli všechny síly do útoku, ale nervozita nám svazovala nohy a kazili jsme jednoduché situace. Na konci jsme přesto mohli alespoň srovnat, ale dnes nám gól nebyl přán. Takové zápasy bývají a my jsme v poslední třetině hřiště byli prostě málo důrazní a hladoví po góle. Je třeba se poučit pro další zápasy a jít si svou cestou. Pořád máme vše ve vlastních rukou a pevně věřím, že příští zápas vyhrajeme."