top of page

Naše přípravka porazila Hlučín

Prvního jarního utkání se dočkala i naše přípravka. "Po dlouhé a důkladné zimní přípravě jsme dočkali prvního mistrovského utkání. Zapas se zhruba do čtvrtiny nevyvíjel vůbec dobře, kluci start doslova zaspali a prohrávali 5:2, po průběžném střídání a jednotlivých domluvách jsme se však herně zlepšili, skóre otočili a o poločase jsme vedli 8:6. Začátek druhého poločasu byl již herně lepší, přesto nás Hlučín dorovnal a ujal se vedení, jakmile se kluci otřepali, a začali komunikovat, tak předvedli vyrovnanou až dominantnější partii. Chlapci nastříleli Několik krásných a rychlých branek, semkli se a jako tým už vedení udrželi. Celý zápas byl ve vysokém tempu a vyrovnaný. Zápas hodnotím jako naprosto vyrovnaný, ale větší chuť a odhodlání byli znát z našeho tábora. Padlo spoustu krásných branek na obou stranách. Zjednodušeně nám utkání ukázalo rezervy, ale také pozitiva. Velké díky patří rodičům/ fanouškům za vytvoření domácí kulisy a klukům za odevzdaný výkon," dodávají trenéři Mario Radič a Dominik Mareš.

Ještě doplňujeme seznam nejlepších hráčů mužstva: Švajda Radovan, Florčík Matěj C