top of page

Na soustředění jsme s domácími remizovali 2:2

Na soustředění tým pod vedením Zdeňka Skotnici vyzval domácí Ústí nad Orlicí, které hraje taktéž Divizi a to skupinu C. Soupeř se dostal do vedení 1:0 ve 31. minutě a hned na začátku druhého poločasu své vedení navýšil na 2:0. Naše vyrovnání přišlo po střelách Látala v 83. minutě a o čtyři minuty srovnal na koenčných 2:2 Foniok. "Bojovný až zákeřný zápas, ve kterém se ale hrál vyrovnaný fotbal, a proto se oba týmy těžko prosazovaly. Jsem rád, že jsme i za nepříznivého stavu šli za vyrovnáním, které se nam nakonec podařilo! V první půli na Badalyanovou tyčku odpověděli domácí centrem a hlavou 0:1. Hned ve druhé půli domácí zvýšili po naší chybě 0:2. Poté jsme zvýšili obrátky a Foniok nejdříve nastřelil břevno. O chvíli později jsme udeřili po chybě v rozehrávce domácích a únik skvěle vyřešil Denis Látal 1:2. Na konci zápasu jsme zaslouženě vyrovnali Foniokem, který vše prostřelil a určil tak výsledek zápasu na 2:2 s kvalitním týmem domácích," dodal k dnešnímu utkání trenér Zdeněk Skotnica.