top of page

Na favorita soutěže jsme bohužel nestačili

Do Krnova jsme jeli bohužel oslabeni o pět hráčů základní sestavy a velká marodka se projevila hned v úvodu zápasu, kdy se domácí dostávali do příležitostí. To vyústilo v pokutový kop Krnova, který ale naštěstí neproměnili. A z další vyložené akce trefili jen tyč. My jsme se naštěstí brzy vzpamatovali, ale Klíma z vyložené šance mířil pouze nad bránu. V 17. minutě svoji šanci neproměnili ani domácí a stejně tak dopadl ve 26. minutě i Kostelanský. Ve 38. minutě už byli domácí ale úspěšní, po rychlé kombinaci se uvolnil Jakub Hrubý a poradil si i s brankářem Otoupalíkem. Do poločasu už další gól nepadl a tak jsme šli do šaten za stavu 1:0. I druhou půli začali domácí aktivně a svůj tlak vyústil v druhou brankou utkání, kdy se ze standartky prosadil Havlíček. Od druhé branky hru kontroloval hlavně tým z Krnova, který nás do žádné vyložené šance už nepustil a využíval naši otevřenou obranu na konci utkání. Nicméně další gól nepadl a bohužel jsme nemohli potěšit početnou podporu našich fanoušků

a všechny body jsme nechali v Krnově. Celý sestřih utkání najdete na našich stránkách či sociálních sítí.