top of page

Martin Řezníček: Střílení gólů mě baví nejvíceZa Hlubinu hraje opravdu dlouho. V současné době patří k oporám našeho B-týmu, na kontě má 6 gólů a i on přispívá svým výkonem k výsledkům. Na Hlubinu ho přivedl jeho vlastní otec, který sám v klubu dlouho působil. Vyzpovídali jsme útočníka B-týmu Martina Řezníčka.


Ahoj, co bys nám o sobě prozradil ze svého soukromí?

Ahoj, kromě fotbalu trávím čas ještě se svými kamarády, ale především se svoji drahou polovičkou.


Věnuješ se ještě dalším sportům?

S kamarády si občas zajdeme zahrát futsal do haly, a mám rád ještě badminton.


Co nejraději děláš ve volném čase?

Svůj volný čas nejraději využívám k túrám po horách. A když nejsou hory, tak si rád zahraji nějakou hru na PS4. Večer si pak rád zajdu s kamarády na nějakou party.


Kdo tě k fotbalu přivedl?

Jak to tak bývá, tak mě k fotbalu přivedl můj otec, který hrál také odmalička fotbal za TJ Unie Hlubina.


Pamatuješ si na svůj první gól?

Na svůj první gól si moc nepamatuju, protože ve své kariéře jsem dal mnoho branek (brankostroj).


Na který fotbalový úspěch vzpomínáš nejraději?

Nejraději vzpomínám ještě za benjaminky v dresu FC Baník Ostrava na vyhraný turnaj v Belgii. To byl nezapomenutelný zážitek.


Kde všude jsi ještě působil?

Kromě TJ Unie Hlubina, jak jsem napověděl v předchozí odpovědi, jsem hrál ještě za FC Baník Ostrava. Kromě Baníku jsem pak působil ještě v FC Vítkovice a Třebovicích.


Proč zrovna Hlubina?

Poprvé mě sem přivedl můj otec, takže jsem začínal právě zde a jsem rád, že jsem se mohl vrátit. Mám tady skvělé kamarády a je tady dobrá parta lidí.

Jak se ti líbí na Hlubině a co říkáš na všechny změny?

Je to tady opravdu dechberoucí, co se tady všechno podařilo. Myslím, že všem patří velké díky. Veškeré změny jsou jenom pozitivní a je radost tady být.


Jaký je tvůj osobní a sportovní cíl?

Můj osobní cíl je mít velkou, ale hlavně zdravou rodinu. Z těch sportovních cílů se nabízí postup našeho B-týmu do 1.B třídy. Bude to ještě hodně práce, ale máme jen ty nejvyšší cíle.


Kdybys měl tu možnost s kým by sis nejraději zahrál?

Po boku svého vzoru Cristiana Ronalda. Od začátku mu fandím a je to opravdu fotbalista extratřídy. Však se podívejte, co teď předvádí v Manchesteru.


Co tě na fotbale baví nejvíc?

Je to především týmový sport, takže mě baví ta parta, která se na hřišti sejde a vy víte, že tam nekopete jen sami za sebe. No a jak jsem zmínil v minulé odpovědi, jsem brankostroj (smích), takže rozhodně střílení branek.


Co říkáš na dosavadní výsledky B týmu?

Řekl bych, že to máme zatím dobře rozjeté. Výsledky jsou více než slušné. Nicméně cesta je ještě dlouhá a nás čeká ještě mnoho utkání. Snad to tedy dotáhneme až k postupu, který jsme si všichni před sezónou vytyčili.


Co bys vzkázal fanouškům?

Že cesta je ještě dlouhá a budeme rádi za vaši podporu, tak jako například během zápasu s Michálkovicemi, kde přišla plná tribuna. Jste dvanáctým hráčem našeho týmu a budeme vás ještě potřebovat!
177 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page