top of page

Hlubina porazila Bohumín 2:0

Aktualizováno: 7. 5.

Je dobojováno! Po náročné bitvě zůstávají všechny body doma. A znovu s nulou vzadu!

Utkání hodnotí trenér Zdeněk Skotnica: "Dnešní zápas bych zhodnotil tak, že v prvním poločase jsme se málo dostávali do zakončení. Sice jsme měli hodně ze hry a projevilo se to v hromadě centrů, rohů a standardních situací, ale chyběla tomu koncovka. Nepříjemné pro nás bylo i hrát proti třem vysokým stoperům a brankáři, těžko jsme se přes ně dostávali. A dalším důvodem byl i náš střed hřiště, ve kterém se nám nedařilo kombinovat, takže jsme museli hrát primárně přes kraje. Nicméně štěstí je, že ani soupeř se nedostal do zakončení. A tak první poločas skončil 0:0.

V druhé půli jsme na hřiště poslali Blahutu, hra ve středu pole se zkvalitnila a myslím si, že rozehrávka nám začala fungovat, střed hřiště jsme ovládli. Taky pomohl brzký gól ve 48. minutě Badalyanem, kdy mu skěle nacentroval Látal. Potom jsme neproměnili další dvě tři šance, měli jsme zase více ze hry. Hra se trochu otevřela na obě strany. Konečné uklidnění přišlo v 76. minutě, kdy se trefil Kalay po Borisově přihrávce. Posledních 15 minut jsme mohli odehrát trošičku víc v klidu, byli jsme nervózní, zbytečně jsme to honili nahoru dolů, samé ztráty. Na tom ještě musíme zapracovat, jsme zkušený tým. Štěstí že se soupeř netrefil. Nakonec tedy výhra 2:0, čtvrtý zápas po sobě jsme neobdrželi gól a slyšel jsem, že Opava prohrála, tak jsme zvýšili náskok v tabulce. Máme šest kol do konce a máme to ve vlastních rukou. Děkuji všem fanouškům za podporu!"