top of page

Hlubina Kemp 2024

Aktualizováno: 3. 4.

I v letošním roce se na Hlubině uskutečnil již tradiční kemp nejen pro naše hráče, ale i děti z okolí. Proto jsme vyzpovídali trenéry Michala Drnovského a Davida Kříže, aby zhodnotili tento ročník.


Kdo se kempu mohl zúčastnit?

Hráči z přípravek a mladších žáků. Ale nebyli to jenom oni. Kempu se taky zúčastnili někteří naši dorostenci, kteří měli možnost vyzkoušet, jaké to je být trenérem a pomáhali nám trenérům s vedením tréninků a dalších programů.

Jaký byl program?

S kolegou Davidem Křížem, jsme se snažili pro kluky udělat celý týden co nejpestřejší a nejzajímavější, tak aby po konci odcházeli maximálně spokojeni. Krom fotbalových tréninků se kluci mohli těšit z návštěv trampolínového centra v Hop Jumpu či kuželkárny u nás na Hlubině. Dále besedy s příslušníky policie ČR, kdy si mohli vyzkoušet i střelbu z laserové pistole. Co však nejspíše všem účastníkům udělalo největší radost, tak byla návštěva Michala Frydrycha z Baníku Ostrava. Michal klukům popovídal o své kariéře, zodpověděl spoustu dotazů, podepsal se a na závěr všeho s námi absolvoval trénink. Závěrem celého kempu byl fotbalový turnaj za účasti 4 hráčů našeho A týmu. G. Badalyan, J. Frébort, M. Blahuta a J. Marciňa jako správní kapitáni vedli svá družstva za vítězstvím. Z výhry se nakonec mohl radovat tým G. Badalyana.

Co bylo cílem?

Prohloubit vztah s klubem, rozvíjet kluky po fotbalové stránce a především zprostředkovat klukům aktivní a zábavné jarní prázdniny, na které budou rádi vzpomínat.

Jak podle vás dopadl?

Kemp se za nás povedl na jedničku. K naší spokojenosti přispěla i okamžitá zpětná vazba ze strany hráčů a rodičů, čehož si vážíme nejvíce.

Plánujete další akce?

Rozhodně se chystáme na další akce. Hodláme navázat letním kempem, který by se měl nést v podobném duchu. A nejen to, brzy také budeme pořádat nábory do našich přípravek. O dalších akcích se všichni včas dozví z našich informačních kanálů. Závěrem bychom chtěli ještě poděkovat Petrovi Stanovskému z restaurace Mezi kurty. Ten se nám totiž celý týden staral o velmi dobré a kvalitní obědy, které si chlapci moc pochvalovali.
53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


logo hlubina.png
bottom of page