top of page

Hlubina jde do 3. ligy!Hlubina si tři kola před koncem soutěže zajistila postup do MSFL. Ukátní a závěr sezony hodnotí trenér Zdeněk Skotnica: "Jsem nesmírně šťastný, že naše 2 letá cesta, kterou jsme šli, se vyplatila a můžeme se radovat z postupu do 3.ligy (MSFL). Po loňské skvělé sezóně (2.místo) jsme si dali ty nejvyšší cíle a ty jsme do puntíku splnili! Jsme mistři tři kola před koncem soutěže a je to samozřejmě skvělý pocit!


Zápas s Krnovem nebyl tolik emoční jako s Havířovem a bylo třeba hráče nastavit tak, aby soupeře nepodcenili. Už ve 4. minutě orazítkoval Látal tyč. Ve 14. minutě nám vychází standardka Bělíčkem a Macíček se poprvé trefuje hlavou v dresu Hlubiny 1:0. V minutě 25 už to bylo o 2 branky, když přiťuknutí Badalyanem využil svým druhým gólem opět Macíček z blízkosti Krnovské branky. Soupeř hrozil hlavně brejky a jeden takový musel hasit v 30 minutě Otoupalík v brance dobrým vyběhnutím.


V druhé půli jsme se hrnuli do mnoha akcí, ale zbrklost a nepřesnost nám nedovolila výsledek navýšit. Za pozornost stálo akorát z dálky břevno Marciňa.


Cením si další nuly vzadu, ale místy jsme hráli až příliš lehkovážně s pocitem, že se nám nemůže nic stát. Pomohly nám dva góly v první půli, ale lepší soupeř by nás určitě potrestal a na to si budeme muset dávat pozor.


Do konce soutěže zbývají 3 zápasy a my chceme i přesto všechno vyhrát. Hráči stále hrají o prestiž, o body, o odměny a hlavně o kádr pro další sezónu!


Závěrem bych chtěl poděkovat našim skvělým fanouškům, bez kterých by se úspěchu určitě hůře dosahovalo. Tímto všechny zvu na další utkání do nedalekých Řepišť."
139 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page