top of page

Hlubina „B“ – Polanka „B“ 5:1 (2:1)

Druhé mistrovské utkání jsme zvládli o poznání lépe než to první a jednoznačně jsme vyhráli.

Naši hráči byli od úvodních minut lepším mužstvem a svou převahu dokázali přetavit v gól už v 11. minutě, když průnikovou přihrávku Klima přebral Bílý a po kličce brankáři z ostrého úhlu zamířil přesně. Dobře hrající Unie si vytvořila v dalším průběhu zápasu další šance - Janko Jac hned třikrát nebezpečně střílel ze střední vzdálenosti, ale jednu jeho střelu lapil hostující gólman a další dvě skončily nad bránou. Hosté se do první šance dostali až ve 28. minutě, kdy rychlou rozehrávku přímého kopu domácí obránci nezachytili a hlubinský brankář Nerud musel zakročit. O tři minuty později se Nerud opět blýsknul skvělým zákrokem, když vyrazil tvrdou střelu hráče Polanky, jenže následně se míč dostal ke opět ke kopačkám hostů a následnou přihrávku před prázdnou bránu dokázal zužitkovat Hrabec – 1:1. Ve 33. minutě se Hlubina mohla opět dostat do vedení, skvělou přihrávku za obranu ovšem nedokázal využít Řezníček, kterého skvěle vychytal gólman Virec. Pět minut před koncem poločasu si Polanka vytvořila druhou větší šanci, ale tvrdá střela letěla pouze nad. Závěr poločasu už patřil jasně domácím. Ve 42. minutě se Řezníček objevil sám před hostujícím gólmanem, který na jeho kličku reagoval faulem. Za ten dostal červenou kartu a navíc se kopala penalta, tu bezpečně proměnil sám Řezníček. Před koncem poločasu se ještě nádherným obstřelem prezentoval dobře hrající Pompa, ale trefil pouze tyč. V samotném závěru zápasu hlavičkoval po rohovém kopu Šamara, ale hosté vykopli míč z brankové čáry. Poločas tak skončil výsledkem 2:1.


Druhý poločas už byl jasně v režii Hlubiny. Hned v první minutě se po centru Podrazy nádherně z voleje trefil Čimbora. Polanka mohla odpověděla z přímého kopu a následné hlavičky, kterou Nerud zlikvidoval. Ve 48. minutě už ale opět udeřila Hlubina, když po další průnikové přihrávce lobem zvýšil Řezníček. Ten si mohl připsat hattrick, ale v 50. minutě ve vyložené šanci mířil pouze nad. O tři minuty později vstřelila Hlubina poslední gól utkání – Šamara prošel do vápna mezi několika protihráči a dokázal i přesně zakončit – 5:1 pro Unii. Polanka nedokázala gólově odpovědět, jen jedna její střela skončila těsně vedle brány. Další šance už měli jen naši hráči. Řezníček ale v dobré pozici střílel pouze nad bránu, Šamaru v situaci 1 na 1 vychytal brankář a Čimbora v dalších šancích jednou netrefil bránu a jednou trefil hlavou pouze tyč. V samotném závěru ještě střílel nad bránu Jac. To však naše hráče mrzet nemuselo, s Polankou „B“ si poradili a připsali si první letošní body za výhru 5:1. Sestava: Nerud – Šťastný, Luka, Petrov, Podraza – Klimo, Pompa, Šamara, Jac – Bílý, Řezníček Bjaček, Hindulák, Čimbora, Bartoš, Šebestík
20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


logo hlubina.png
bottom of page