top of page

Hladká výhra nad frýdeckým dorostem

Aktualizováno: 20. 2. 2023

Hlubina odehrála v sobotu 18. února další přípravné utkání, tentokrát s FK Frýdek-Místek U19. Věkový a silový rozdíl byl na hřišti znát po celých devadesát minut a již v prvním poločase si naši hráči vypracovali spoustu brankových příležitostí. Do správného konce je však dokázali dovést jen mladíci Kalay a Foniok, kteří stanovili poločasový výsledek na 0:2.


Ve druhém poločasu aktivita hostů neustávala a již v 53. minutě navýšil hlubinské vedení Petrík. Když pět minut nato udeřil Krčmařík a v 63. minutě vstřelil již pátou branku Hlubiny Bobčík, schylovalo se k debaklu. Ten však nenastal, poněvadž další branky již brankář Frýdku-Místku za svá záda nepropustil a domácí naopak jednu branku vstřelili, čímž uzavřeli skóre přípravného utkání na 1:5.


Zdeněk Skotnica: Od začátku utkání byl na hřišti znát velký rozdíl mezi mužským divizním a dorosteneckým ligovým fotbalem. Utkání jsme měli pod kontrolou od první minuty a poločasové vedení 0:2 bylo ještě milostivé. Ve druhé půli jsme skóre navýšili dalšími třemi brankami a domácí pouze korigovali na konečných 1:5.


Další přípravné utkání odehraje Hlubina ve čtvrtek 23. února proti účastníkovi krajského přeboru Slavii Orlová. Utkání, které se odehraje právě v Orlové, bude zahájeno v 17:30.


FK Frýdek-Místek U19–TJ Unie Hlubina 1:5 (0:2)


Branky hostů: 22. Kalay, 42. Foniok, 53. Petrík, 58. Krčmařík, 63. Bobčík


Sestava: Hatoň (46. Otoupalík)-Tomek, Dawid, Krčmařík, Frébort (46. Kunštatský)-Drastich (46. Klíma), Petrík (46. Knedla)-Šamara, Sasko, Foniok-Kalay (46. Bobčík)

261 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page