top of page
Obrázek autoraTJ Unie Hlubina

Dnes se pod Lysou horou zrodilo naše druhé vítězství.

Od začátku zápasu jsme měli více ze hry a dokázali jsme se dostat i do několika slibných příležitostí, ale chyběl klid ve finální fázi, který nás tolik trápí. Domácí SK Beskyd Čeladná se nám poté vyrovnala ve hře a do šaten jsme šli za stavu 0:0. I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a v 67. minutě se prosadil Milan Sasko. Do konce zápasu zbývalo ještě dost času a domácí se znovu dostali do šancí, ale tak jako v prvním zápase nás podržel bezchybně chytající David Nosek. Střídající hráči dali hře nov impuls a jelikož soupeř neměl čerstvé síly, začal i fyzicky odpadat. Nakonec vše vsadil na nakopávané balóny a my jsme tak dokázali využít brejkové situace a znovu se prosadily naše letní posily Jiří Hommes a Filip Gaži. Vezeme si tak z Beskyd velmi cenné vítězství 3:0.

Sestava: D. Nosek - J. Frébort, J. Vančo, J. Krčmařík, M. Sasko (72' J. Dziža), O. Klíma (K), M. Petrík (84' M. Tóth), M. Švábík (59' V. Ulman), J. Schmutz (55' J. Hommes), F. Gaži, (67' V. Ulman), P. Karel (59' J. Hanauer)

Góly: 67' M. Sasko, 88' J. Hommes, 90' F. Gaži

ŽK: 61' J. Krčmařík