top of page

Další přípravné utkání tentokrát s Baníkem B

Máme za sebou další přípravné utkání s dalším kvalitním soupeřem. ❤️💙 Tentokrát na Hlubinu dorazila rezerva Baníku Ostrava a zápas přinesl opravdu vysokou kvalitu. 🔥Sice jsme obdrželi brzký gól, kdy se už ve 3. minutě trefil Chvěja. ⚽ Hra se ale postupem času vyrovnala a přišlo zasloužené vyrovnání. Ve 39. minutě srovnal Hrušovský. Do druhého poločasu jsme prostřídali hráče, a i když jsme dostali v 56. minutě druhý gól, stále jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii. Bohužel jak v minulém utkání s Frýdkem-Místkem, tak i dnes rozhodl závěr utkání a naše chyby, které jsme soupeři nabídli. Nejdříve jsme faulovali v pokutovém území, a tak na 3:1 z penalty zvyšoval Šudák, čtvrtý gól přidal v 80. minutě Elekana. 🎤 I přes výsledek byl ale trenér Zdeněk Skotnica po utkání spokojený, první poločas nabídl mnoho zajímavých situací a od nás kvalitní hru. Děkujeme za soupeři za utkání a další utkání odehrajeme ve středu 19. 7. od 17:00 na hřišti ve Staříči proti Přerovu. ❤️💙