U11 (r. 2011)
MěS U11 (5+1) sk. A

 
U11 TJ Unie Hlubina
 

Soupiska

Adam Gajdoš

Adam Gajdoš

Radoslav Gajdoš

Radoslav Gajdoš

Dominik Bartoš

Dominik Bartoš

DSC09927.jpg

Tomáš Harvánek

Matěj Bortlík

Matěj Bortlík

Pavel Holub

Pavel Holub

Patrik Tichý

Patrik Tichý

Rostislav Kala

Rostislav Kala

DSC02494.jpg

Tobias Holub

Oliver Mikuš

Oliver Mikuš

Petr Paštinský

Petr Paštinský

Filip Sklenák

Filip Sklenák

Lexie Pavlasová

Lexie Pavlasová

DSC02547.jpg

Dominik Ondruch

DSC09916-2.jpg

Matěj Oračko

 

Realizační tým

Trenér Dominik Černý

Trenér

Dominik Černý

Tel.: +420 724 216 334
E-mail: dominikcerny99@seznam.cz

Trenér Libor Bartoš

Trenér
Libor Bartoš

Tel.: +420 774 876 297
E-mail: liborbartos1@seznam.cz

 

Tréninkový plán listopad

Od 01.11. se trénuje v tělocvičnách.

Střední škola elektrotechnická, Na Jízdárně 423/30

_edited.jpg

Info: - vstup (hlavní vchod z ul. Na Jízdárně)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

Základní škola Karasova 6, Karasova 300/6

_edited.jpg

Info: - vstup (z ul. Nivnická z boku přes zahradu)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

22.11. - 28.11. 

Po 22.11. volno

Út 23.11. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

St 24.11. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 25.11.trénink 16:15 - 17:15 (SŠ Na Jízdárna)

Pá 26.11. volno

So 27.11. volno

Ne 28.11. volno

29.11. - 30.11. 

Po 29.11. volno

Út 30.11. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

St 01.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 02.12. trénink 16:15 - 17:15 (SŠ Na Jízdárně)

Pá 03.12. volno

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

Tréninkový plán prosinec

01.12. - 05.12.

Po 29.11. volno

Út 30.11. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

St 01.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 02.12. trénink 16:15 - 17:15 (SŠ Na Jízdárně)

Pá 03.12. volno

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

06.12. - 12.12.

Po 06.12. volno

Út 07.12. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

St 08.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 09.12. trénink 16:15 - 17:15 (SŠ Na Jízdárně)

Pá 10.12. volno

So 11.12. volno

Ne 12.12. volno

13.12. - 19.12.

Po 13.12. volno

Út 14.12. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

St 15.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 16.12. trénink 16:15 - 17:15 (SŠ Na Jízdárně)

!!! POSLEDNÍ TRÉNINK ROKU !!!

Pá 17.12. volno

So 18.12. volno

Ne 19.12. volno

 

Zápasy
 

MU Út 31. 8. 2021 16:00 Hlubina U11 - Baník Ostrava - dívky

MU St 8. 9. 2021 16:30 Poruba U11 "B" - Hlubina U11

MU Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U11 - Rychvald U11

TRI Pá  17. 9. 2021 16:30 Albrechtice (dva týmy)

MU Po 20. 9. 2021 16:00 Ludgeřovice U11 - Hlubina U11

TRI So 25. 9. 2021 09:00 Hlubina (dva týmy)

MU Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U11 - MFK Vítkovice U10 "B"

MU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U11 - Třebovice U11

MU Pá 15. 10. 2021 16:30 Heřmanice U11 - Hlubina U11

MU Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U11 - Ostrava Lhotka U11

MU Út 26. 10. 2021 16:00 Petřkovice U11 "B" - Hlubina U11

TU So 04. 12. 2021 13:30 Turnaj pořádaný FC Ostrava-jih

AKCE So 11. 12. 2021 (čas) Turnaj rodičů a trenérů 

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

 

Nominace

Název akce : 

Datum : 

Místo konání : 

Sraz : 

Začátek : 

Předpokládaný konec : 

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, mýdlo

Info : -

Nominace : 

Trenéři : 

logo hlubina.png