top of page

U11 (r. 2012)
MěS U11 (5+1) sk. A

U11
DSD00802.jpg
Soupiska

Soupiska

Realizační tým

Realizační tým

DSD01031.jpg
_MG_0169_edited_edited.jpg

Trenér

Libor Bartoš

Tel.: +420 774 876 297
E-mail:

libor.bartos@automatizacesvarovani.cz

Asistent trenéra

Erik Tvardek

Tel.: +420 725 167 531
E-mail: erik@tvardek.cz

Tréninkový plán

Tréninkový plán květen/červen

15.05. - 21.05.

Po 15.05. volno

Út 16.05  MU Hlubina - Heřmanice  16:00

St 17.05. trénink  16:00 - 17:30 ( Hlubina, 3)

Čt 18.05. volno

Pá 19.05. trénink  16:00 - 17:30 ( Hlubina, 3)

So 20.05. volno

Ne 21.05. volno

24.04. - 30.04.

Po 24.04. volno

Út 25.04. trénink 16:00 - 17:30 ( Hlubina, 4)

St 26.04. trénink 16:00 - 17:30 ( Hlubina, 4)

Čt 27.04. volno

Pá 28.04. Rychvald - Hlubina 

So 29.04. volno

Ne 30.04. volno

22.05. - 28.05.

Po 22.05. volno

Út 23.05  trénink  16:00 - 17:30 ( Hlubina, 3)

St 24.05.  MU Stará Bělá - Hlubina 16:00

Čt 25.05. volno

Pá 26.05. trénink  16:00 - 17:30 ( Hlubina, 3)

So 27.05. volno

Ne 28.05. volno

01.05. - 07.05.

Po 01.05. volno

Út 02.05. zápas Hlubina - Poruba 16:00

St 03.05. trénink 16:00 - 17:30 (Hlubina, 4)

Čt 04.05. volno

Pá 05.05 trénink 16:00 - 17:30 (Hlubina, 4)

So 06.05. volno

Ne 07.05. volno

29.05. - 04.06.

Po 29.05. volno

Út 30.05. Hlubina  - Ostrava Jih

St 31.05. trénink 16-17:30 ( Hlubina 4)

Čt 01.06. volno

Pá 02.06. trénink 16-17:30 ( Hlubina 4)

So 03.06. volno

Ne 04.06. volno

08.05. - 14.05.

Po 08.05. volno

Út 09.05. trénink 16:00 - 17:30 ( Hlubina,3)

St 10.05. Zápas Řepiště - Hlubina 16:00

Čt 11.05. volno

Pá 12.05. trénink 16:00 - 17:30 (Hlubina, 3)

So 13.05. volno

Ne 14.05. volno

- číslo v závorce = číslo šatny

Zápasy/turnaje
Nominace

Zápasy

12.4. PU F-M - Hlubina 16:00 kdo nebude nominován , tak má trénink, dle plánu....

13.4. MU Vítkovice Svinov - Hlubina  ( hřiště Svinov 16:00)

18.4. MU Hlubina - Třebovice             ( hřiště Hlubina 16:00)

28.4. MU Rychvald - Hlubina             (hřiště Rychvald 16:30)

2.5.   MU Hlubina - Poruba                 (hřiště Hlubina 16:00)

10.5. MU Řepiště - Hlubina                 (hřiště Řepiště 16:00)

16.5. MU Hlubina - Heřmanice           (hřiště Hlubina 16:00)

24.5. MU Stará Bělá - Hlubina           (hřiště Stará Bělá 16:00)

30.5. MU Hlubina - Ostrava Jih         (hřiště Hlubina 16:00)

9.6.  MU Brušperk - Hlubina             (hřiště Brušperk 16:00)

AKCE 

PU 

PU 11.02.

PU 

AKCE (DATUM)

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

Nominace

Název akce : Hlubina - Ostrava Jih

Datum : 30.05.2023

Místo konání : Hlubina

Sraz : Hlubina 15:20  

Začátek : 16:00

Předpokládaný konec : 17:15

S sebou : kopačky, chrániče, ručník , mýdlo , pití.

nenominovaní mají volno...

 

Nominace : Litvík, Běla, Florčík, Bátrla, Krátká, Hušť, Starý, Švajda, Sekáč, Bárta,Dam. Litvík

Trenéři:  Bartoš Libor

logo hlubina.png
bottom of page