U10 (r. 2012)
soutěž

 
U10 TJ Unie Hlubina
 

Soupiska

Maxim Litvík

Maxim Litvík

Sebastian Běla

Sebastian Běla

Matěj Florčík

Matěj Florčík

Lukáš Bátrla

Lukáš Bátrla

Tadeáš Návrat

Tadeáš Návrat

Tomáš Rusnok

Tomáš Rusnok

Matěj Podešva

Matěj Podešva

DSC02625.jpg

Matyáš Kováč

Tobiáš Křupka

Tobiáš Křupka

Aleš Procházka

Aleš Procházka

Patrik Soural

Patrik Soural

DSC02672.jpg

Dominic Christov 

DSC09875.jpg

Rostislav Štefek

 

Realizační tým

Trenér Zdeněk Grygar

Trenér
Zdeněk Grygar

Tel.: +420 731 133 614
E-mail: grygar.zdenek@gmail.com

Trenér Martin Bláha

Trenér
Martin Bláha

Tel.: +420 731 066 946
E-mail: martin.bari@email.cz

Trenér Dominik Černý

Trenér

Dominik Černý

Tel.: +420 724 216 334

E-mail: martin.bari@email.cz

 

Tréninkový plán listopad

Od 01.11. se trénuje v tělocvičnách.

Střední škola elektrotechnická, Na Jízdárně 423/30

_edited.jpg

Info: - vstup (hlavní vchod z ul. Na Jízdárně)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

Základní škola Karasova 6, Karasova 300/6

_edited.jpg

Info: - vstup (z ul. Nivnická z boku přes zahradu)

         - do tělocvičny smí pouze hráči a trenéři

29.11. - 30.11. 

Po 29.11. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 30.11. trénink 15:30 - 16:30 (SŠ Na Jízdárně)

St 01.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 02.12. volno

Pá 03.12. volno

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

22.11. - 28.11. 

Po 22.11. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 23.11. trénink 15:30 - 16:30 (SŠ Na Jízdárně)

St 24.11. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 25.11. volno

Pá 26.11. volno

So 27.11. volno

Ne 28.11. volno

Tréninkový plán prosinec

01.12. - 05.12.

Po 29.11. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 30.11. trénink 15:30 - 16:30 (SŠ Na Jízdárně)

St 01.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 02.12. volno

Pá 03.12. volno

So 04.12. TU - Ostrava Jih

Ne 05.12. volno

06.12. - 12.12.

Po 06.12. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 07.12. trénink 15:30 - 16:30 (SŠ Na Jízdárně)

St 08.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

Čt 09.12. volno

Pá 10.12. volno

So 11.12. volno

Ne 12.12. volno

13.12. - 19.12.

Po 13.12. kondiční trénink 17:30 - 18:30 (ZŠ Karasova 6)

Út 14.12. trénink 15:30 - 16:30 (SŠ Na Jízdárně)

St 15.12. trénink 16:00 - 18:00 (SŠ Na Jízdárně)

!!! POSLEDNÍ TRÉNINK ROKU !!!

Čt 16.12. volno

Pá 17.12. volno

So 18.12. volno

Ne 19.12. volno

 
 

Zápasy
 

MU Út 31. 8. 2021 16:00 Hlubina U11 - Baník Ostrava - dívky

MU St 8. 9. 2021 16:30 Poruba U11 "B" - Hlubina U11

MU Út 14. 9. 2021 16:00 Hlubina U11 - Rychvald U11

TRI Pá  17. 9. 2021 16:30 Albrechtice (dva týmy)

MU Po 20. 9. 2021 16:00 Ludgeřovice U11 - Hlubina U11

TRI So 25. 9. 2021 09:00 Hlubina (dva týmy)

MU Út 28. 9. 2021 16:00 Hlubina U11 - MFK Vítkovice U10 "B"

MU Út 5. 10. 2021 16:00 Hlubina U11 - Třebovice U11

MU Pá 15. 10. 2021 16:30 Heřmanice U11 - Hlubina U11

MU Út 19. 10. 2021 16:00 Hlubina U11 - Ostrava Lhotka U11

MU Út 26. 10. 2021 16:00 Petřkovice U11 "B" - Hlubina U11

TU So 04. 12. 2021 13:30 Turnaj pořádaný FC Ostrava-jih

AKCE So 11. 12. 2021 (čas) Turnaj rodičů a trenérů

MU - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ

PU - PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

TRI - TRIANGL (MINITURNAJ)

TU - TURNAJ

AKCE - SPOLEČNÁ AKCE KLUBU

Nominace

Název akce : 

Datum : 

Místo konání : 

Sraz : 

Začátek : 

Předpokládaný konec : 

Doprava : vlastní

Startovné : -

S sebou : kopačky, chrániče, ručník, mýdlo

Info : -

Nominace : 

Trenéři : 

logo hlubina.png