top of page

V Dolní Datyni jsme obdrželi pět gólů

Hlubina po prohraném domácím zápase s Jakubčovicemi jela do Dolní Datyně s jasným cílem, odčinit porážku a přivést všechny tři body. Jakoby nám byla ale Datyně zapovězena a stejně jako minulý rok, jsme odjížděli s prázdnou. Už ve 3. minutě se domácí dostali do velké šance, ale šanci se podařilo gólmanovi Matějovi zlikvidovat, následnou dorážku už dokázala naše obrana vytěsnit. O minutu později se skóre přece jen měnilo. Na střelu Kodenka z dvaceti metrů náš brankář bohužel nestačil - 1:0. Ve 25. minutě z podobného místa pálil Cileček a na jeho střelu do horního rohu brankář Matěj znovu nestačil - 2:0. Ve 35. minutě jsme propadli v obraně, první střelu brankář ještě vyrazil, následná dorážka Ceneka už v brance skončila a domácí si šli pohodlně za vítězstvím - 3:0. V zápase padla opravdu řada výstavních gólů, o jeden takový zápis se postaral i Milan Sasko, který ze standartní situace ve 41. minutě vyčistil levou šibenici a brankář hostů byl zcela bez šance - 3:1. Do přestávky se nám tak podařilo aspoň snížit hrozivé skóre, nicméně jinou výraznější šanci jsme si nedokázali připravit.

Domácí hned na začátku druhého poločasu znovu odskočili o tři branky, zásluhu na čtvrtém gólu měl Cileček - 4:1. V 61. minutě rozehrával standartní situaci Förster, který míč poslal šikovně na Krčmaříka a ten už bez problémů zakončil - 4:2. O pět minut později domácí přidali svůj pátý gól. A v 76. minutě nebyli daleko od toho šestého, kdy obrovskou šanci zmařil nejdříve brankář a následnou dorážku zastavila naše obrana. O poslední gólový zápis se znovu postaral Krčmařík, který dostal přízemní centr z levé strany - 5:3. Poté se nám podařilo vstřelit další dva góly, první z nich ale padl z ofsajdu a druhý po útočném faulu na gólmana. Vezeme si tak z Dolní Datyně hrozivý výsledek 5:3.