top of page

Všechny tři body nakonec berou hosté (Fotogalerie)

První utkání sezóny, ve kterém jsme vyzvali TJ Háj ve Slezsku, nabídlo velmi kvalitní fotbal na obou stranách, všechny body nakonec odváží hosté. Začátek ale patřil domácím a po vypracování několika šancí se v 18. minutě prosadil Jaromír Frébort. Poté hru převzali hosté a do přestávky stačily nádhernou střelou z dálky srovnat zásluhou Kellera a i když jsme si ještě dokázali vypracovat šanci, první poločas skončil 1:1.

I druhá půle nabídla celou řadu příležitostí, které ale zastavily kvalitní výkony obou gólmanů. Hráči obou mužstev byli s přibývajícím časem nervózní a po ostrých faulech přišly i žluté karty. Hra se přelévala z jedné starny na druhou a diváci se rozhodně nemohli nudit. Když už to vypadalo, že si nakonec body týmy rozdělí, hosté v samotném závěru zápasu udeřili a svou druhou trefou se do statistik zapsal Radim Keller. Bohužel jsme tak nezískali ani bod a nezbývá, než pogratulovat soupeři. Příští víkend nás čeká venkovní utkání s Petřvaldem na Moravě.

TJ Unie Hlubina - TJ Háj ve Slezsku 1:2 (1:1) Střelci: 18. Frébort Jaromír - 41. Keller Radim, 89. Keller Radim

Sestavy: Domácí Otoupalík - Frébort (90. Foniok), Krčmařík, Vančo, Podraza - Tomek, Šindler (90. Šamara), Švábík (68. Hommes), Klíma, Schmutz (68. Kostelanský) - Sasko (78. Procházka) Náhradníci: Nosek, Vojtek, Foniok, Šamara, Hommes, Kostelanský, Procházka

Hosté Godula - Keller, Míšanec, Konvička, Krejčí (72. Blažej Š.), Strakoš, Šimeček (57. Uvíra), Blažej A. (57. Komárek), Regec (72. Eršil), Ivan, Jančík (57. Lampa) Náhradníci: Nemček, Blažej Š., Uvíra, Komárek, Eršil, Lampa