top of page

Starší žáci na přípravě ve Lhotě u Vsetína

I žáci TJ Unie Hlubina podstoupili náročné soustředění. To započalo již středečním a čtvrtečním tréninkem ještě v areálu Hlubiny. V pátek 17. 2. odpoledne se však všichni přesunuli do Lhoty u Vsetína, kde strávili prodloužený víkend. Ihned po ubytování v multifunkčním centru Kapka resort se hráči vydali na první trénink. Ten probíhal za tmy při umělém osvětlení na víceúčelovém hřišti.


Sobotní dopoledne přineslo nabitý program. Ještě před snídání čekal fotbalisty třicetiminutový výběh, po snídani se vydali opět na víceúčelové hřiště, kde zlepšovali svou techniku s míčem a celý trénink byl zakončen kondičními běhy do kopce v terénu. Po obědě měli kluci již poměrně volnější program, a to bruslení na ledě, na kterém panovala zábavná a uvolněná atmosféra. I přes to však bylo bruslení poměrně vyčerpávající a kluci zlepšili své svalové partie, které tolik při fotbalu nevyužijí. Konečně následoval zasloužený relax v podobě dvouhodinového wellness a nakonec večerní protažení v jóga místnosti.


Celé soustředění bylo zakončeno nedělním utkáním na umělé trávě ve Vsetíně proti U14. Soupeř, bohužel nebyl v dobrém složení a výsledek 10:0 pro Unii to jen dokládá. I přesto jsme za tento zápas rádi.


Trenér Roman Kostka si celou akci pochvaluje: „Přístup všech hráčů byl nad má očekávání. Vzali to zodpovědně a všechno poctivě odmakali. Musím také vyzdvihnout některé individuální výkony, konkrétně pěvecký výkon Jonáše Krystka, bruslařské umění Jakuba Nížinského a basketbalový talent Tobiho Příhody. Jedinou kaňkou na celém soustředění bylo to, že jsem prohrál oba zápasy s mými trenérskými kolegy ve hře FIFA (smích).“

183 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page