top of page

"SE SEZÓNOU MŮŽEME BÝT VELMI SPOKOJENI"

Hodnocení uplynulé sezóny máme také od Milana Saska.


Ahoj Milane, když se ještě vrátíme na konec minulé sezóny, na stole byl postup do 3. ligy, mrzí tě, že se nakonec nešlo výš? Jak jste to v kabině hodnotili?

Ahoj, ano mě osobně to mrzelo protože by to byl velký úspěch, a chtěl bych si ještě zkusit s Hlubinou zahrát 3.ligu. Když se na to podívám z druhého pohledu, bylo by lepší když by jsme tento rok skončili první a postoupíme jako vítěz divize a ne z druhého místa jak tomu bylo minulou sezónu! V kabině to bylo tak půl na půl ale myslím si, že pokud letos skončíme první bude nám ten postup chutnat daleko víc!


A věříš, že se to letos může podařit a postoupíme? Je to cíl?

V tomto ročníku je cíl přinejmenším zopakovat minulou sezónu a držet se nahoře, aby se potvrdilo že minulá sezóna nebyla náhoda a když budeme první bude to další historický úspěch Hlubiny a úspěch pro nás všechny.


Který zápas vnímáš ze svého pohledu jako povedený a proč?

Máme půl sezóny za sebou a myslím, že můžeme být velmi spokojení, sezóna je ještě dlouhá, tak je třeba se v zimě pořádně připravit a makat dál! Povedený zápas ze svého pohledu beru určitě Řepistě, protože jsem po přesném centru Jarmila “Frebyho” vystřihl nůžky, a byl to můj nejhezčí gól, který 5 minut před koncem rozhodl zápas a byli tam i moji rodiče, což je pro mě největší podpora. Ale kolektivně všechny zápasy jsou povedené, když z nich máme plný počet bodů a vyhrajeme.


Hlubina má za sebou mimo jiné i velmi atraktivní utkání, kdy se na naši půdě představilo v Mol Cupu Slovácko. Jak bys celou akci a zápas zhodnotil?

Ano atraktivní bylo to, že k nám přijel tým z první ligy a to bylo Slovácko. Pro všechny to byl takový fotbalový svátek. Výsledek už nám takovou radost neudělal, ale myslím si, že zkušenost perfektní, atmosféra výborná “škoda, že tolik lidí nechodí na naši ligu”, takže za mě super zážitek.


Jinak jak zatím hodnotíš nové posily?

Co se posil týče, určitě hodnotím kladně, mají svůj podíl na našem dosavadním umístění a do kabiny rychle zapadli.


Co bys vzkázal fanouškům?

Fanouškům bych vzkázal, a to i jménem kabiny, že děkujeme za podporu jak na domácích tak i venkovních zápasech, které nejsou mnohdy za rohem a byli bychom rádi, kdybyste nás i nadále podporovali a budeme rádi, když vás bude co nejvíc!

107 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png
bottom of page