Rozlosování podzimní části sezóny


Hlubina muži "A" (MSD-F)

Sobota 6. 8. 2022 17:00 TJ Břidličná - UNIE HLUBINA

Sobota 13. 8. 2022 17:00 UNIE HLUBINA - FK Bohumín

Neděle 21. 8. 2022 16:30 FK Polanka n. O. - UNIE HLUBINA

Neděle 28. 8. 2022 10:15 MFK Karviná B - UNIE HLUBINA

Sobota 3. 9. 2022 16:00 UNIE HLUBINA - MFK Havířov

Neděle 11. 9. 2022 16:00 FC SO Bruntál - UNIE HLUBINA

Sobota 17. 9. 2022 15:30 UNIE HLUBINA - TJ Valašské Meziříčí

Sobota 24. 9. 2022 10:15 FK Nový Jičín - UNIE HLUBINA

Sobota 1. 10. 2022 15:00 UNIE HLUBINA - SK Frenštát p.R.

Sobota 8. 10. 2022 15:00 SK Rýmařov - UNIE HLUBINA

Sobota 15. 10. 2022 14:30 UNIE HLUBINA - FK Bílovec

Neděle 23. 10. 2022 14:30 FK Krnov - UNIE HLUBINA

Sobota 29. 10. 2022 14:30 UNIE HLUBINA - SFC Opava B


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/67d4be49-3a7d-41f4-81b4-42d3f2851aa5?programFilter-team-id=b54f9b1f-19fc-45ec-8d3a-fca58f471025



Hlubina muži "B" (I.B třída mužů sk. B)

Neděle 14. 8. 2022 17:00 Hlubina B - Bohuslavice

Sobota 20. 8. 2022 16:30 Záblatí - Hlubina B

Neděle 28. 8. 2022 16:30 Hlubina B - Svinov

Sobota 3. 9. 2022 14:00 Ostrava-Jih - Hlubina B

Neděle 11. 9. 2022 16:00 Hlubina B - Třebovice

Sobota 17. 9. 2022 15:30 Darkovice - Hlubina B

Neděle 25. 9. 2022 15:30 Hlubina B - Hať

Sobota 1. 10. 2022 15:00 Hrabová - Hlubina B

Neděle 9. 10. 2022 15:00 Hlubina B - Velká Polom

Sobota 15. 10. 2022 15:00 Slavoj Rychvald - Hlubina B

Neděle 23. 10. 2022 14:30 Hlubina B - MFK Vítkovice B

Neděle 30. 10. 2022 14:30 Šilheřovice - Hlubina B

Neděle 6. 11. 2022 14:00 Píšť - Hlubina B


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/e4522f58-c44d-4813-b40f-cb6d222846ef?programFilter-team-id=081f8a75-4d7d-4401-a4a4-b8468535f87f



Hlubina Starší dorost (Krajský přebor)

Neděle 14. 8. 2022 12:30 Kobeřice - Hlubina

Neděle 21. 8. 2022 09:30 Hlubina - Krnov

Neděle 28. 8. 2022 10:00 Velká Polom - Hlubina

Neděle 4. 9. 2022 09:30 Hlubina - Kravaře

Neděle 11. 9. 2022 10:00 Polanka nad Odrou - Hlubina

Neděle 18. 9. 2022 09:30 Hlubina - Darkovičky

Sobota 24. 9. 2022 10:00 SO Bruntál - Hlubina

Neděle 2. 10. 2022 09:30 Hlubina - Petřkovice

Neděle 9. 10. 2022 10:00 Slavia Opava - Hlubina

Neděle 16. 10. 2022 09:30 Hlubina - Horní Suchá

Neděle 23. 10. 2022 09:30 Hlubina - Frenštát p. R.

Sobota 29. 10. 2022 10:00 Vřesina - Hlubina

Neděle 6. 11. 2022 09:30 Hlubina - Rýmařov Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/950f21ed-63c8-410d-850a-0030da2a2879?programFilter-team-id=cf4fb239-454a-4abe-a664-8f997d3c339b



Hlubina Mladší dorost (Krajský přebor)

Neděle 14. 8. 2022 14:45 Kobeřice - Hlubina

Neděle 21. 8. 2022 11:45 Hlubina - Krnov

Neděle 28. 8. 2022 12:15 Velká Polom - Hlubina

Neděle 4. 9. 2022 11:45 Hlubina - Kravaře

Neděle 11. 9. 2022 12:15 Polanka nad Odrou - Hlubina

Neděle 18. 9. 2022 11:45 Hlubina - Darkovičky

Sobota 24. 9. 2022 12:15 SO Bruntál - Hlubina

Neděle 2. 10. 2022 11:45 Hlubina - Petřkovice

Neděle 9. 10. 2022 12:15 Slavia Opava - Hlubina

Neděle 16. 10. 2022 11:45 Hlubina - Horní Suchá

Neděle 23. 10. 2022 11:45 Hlubina - Frenštát p. R.

Sobota 29. 10. 2022 12:15 Vřesina - Hlubina

Neděle 6. 11. 2022 11:45 Hlubina - Rýmařov


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/63e12619-39e5-4336-a692-ab347c294fc8?programFilter-team-id=170fec3c-e71c-4918-9b9a-dd7117f03beb



Hlubina Starší žáci (Krajská soutěž)

Sobota 27. 8. 2022 09:30 Hlubina - Brušperk

Neděle 4. 9. 2022 10:00 1. FC Poruba B - Hlubina

Sobota 10. 9. 2022 10:00 Bolatice - Hlubina

Sobota 17. 9. 2022 09:30 Hlubina - Heřmanice

Neděle 25. 9. 2022 09:00 Ludgeřovice - Hlubina

Sobota 1. 10. 2022 09:30 Hlubina - Polanka n. O.

Sobota 8. 10. 2022 10:00 Město Albrechtice - Hlubina

Sobota 15. 10. 2022 09:30 Hlubina - Ostrava-Jih

Sobota 22. 10. 2022 10:00 Kravaře - Hlubina

Sobota 29. 10. 2022 09:30 Hlubina - Dolní Benešov

Neděle 6. 11. 2022 10:00 MFK Bruntál - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/bca18324-8d58-43da-93fb-4adc4e284909?programFilter-team-id=32811aa2-f09e-4faa-8c44-1627d3dd2507



Hlubina Mladší žáci (Krajská soutěž)

Sobota 27. 8. 2022 11:15 Hlubina - Brušperk

Neděle 4. 9. 2022 11:45 1. FC Poruba B - Hlubina

Sobota 10. 9. 2022 11:45 Bolatice - Hlubina

Sobota 17. 9. 2022 11:15 Hlubina - Heřmanice

Neděle 25. 9. 2022 10:45 Ludgeřovice - Hlubina

Sobota 1. 10. 2022 11:15 Hlubina - Polanka n. O.

Sobota 8. 10. 2022 11:45 Město Albrechtice - Hlubina

Sobota 15. 10. 2022 11:15 Hlubina - Ostrava-Jih

Sobota 22. 10. 2022 11:45 Kravaře - Hlubina

Sobota 29. 10. 2022 11:15 Hlubina - Dolní Benešov

Neděle 6. 11. 2022 11:45 MFK Bruntál - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/562503f9-6c86-4591-9e6f-f314782a6b67?programFilter-team-id=6c0be062-7621-4762-a6c9-9e31c9950e73




1 403 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png