Rozlosování jarní části soutěže





Hlubina muži "A"


Sobota 19. 3. 2022 15:00 Hlubina - Slavia Orlová

Sobota 26. 3. 2022 15:00 Háj ve Slezsku - Hlubina

Sobota 2. 4. 2022 15:30 Hlubina - Petřvald na Moravě

Sobota 9. 4. 2022 15:30 Fulnek - Hlubina

Sobota 16. 4. 2022 16:00 Hlubina - Český Těšín

Neděle 24. 4. 2022 16:00 Pustá Polom - Hlubina

Sobota 30. 4. 2022 16:30 Hlubina - Krnov

Sobota 7. 5. 2022 16:30 Břidličná - Hlubina

Sobota 14. 5. 2022 16:30 Hlubina - Brušperk

Sobota 21. 5. 2022 16:30 Jakubčovice - Hlubina

Sobota 28. 5. 2022 17:00 Hlubina - Dolní Datyně

Neděle 5. 6. 2022 17:00 Kobeřice - Hlubina

Sobota 11. 6. 2022 17:00 Hlubina - Oldřišov

Sobota 18. 6. 2022 17:00 Loko. Petrovice - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/671d63ee-751c-4a5e-bf8c-0c2d4e9a9782?programFilter-team-id=d8d5e211-cd1a-4c2f-8de4-51e9d3c680a6



Hlubina muži "B"


Sobota 26. 3. 2022 15:00 Hrušov - Hlubina "B"

Neděle 3. 4. 2022 15:30 Hlubina "B" - Petřkovice

Neděle 10. 4. 2022 15:00 Rychvald "B" - Hlubina "B"

Neděle 17. 4. 2022 16:00 Hlubina "B" - Koblov

Sobota 23. 4. 2022 16:00 Hrabůvka - Hlubina "B"

Neděle 1. 5. 2022 16:30 Hlubina "B" - Ostrava Lhotka

Sobota 7. 5. 2022 16:30 Pustkovec - Hlubina "B"

Neděle 15. 5. 2022 16:30 Hlubina "B" - Markvartovice

Sobota 21. 5. 2022 16:30 Michálkovice "A" - Hlubina "B"

Neděle 29. 5. 2022 17:00 Hlubina "B" - Hošťálkovice


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/633869ef-64fb-4508-8df1-a7b2993a79c4?programFilter-team-id=3e8d718e-9065-41f2-84f3-b2c47a4d9294



Starší dorost


Neděle 27. 3. 2022 10:30 FC Vřesina - Hlubina

Sobota 2. 4. 2022 09:30 Hlubina - Velká Polom

Neděle 10. 4. 2022 10:00 Slavia Opava - Hlubina

Sobota 16. 4. 2022 09:30 Hlubina - Kravaře

Sobota 23. 4. 2022 10:00 SO Bruntál - Hlubina

Sobota 30. 4. 2022 09:30 Hlubina - Darkovičky

Neděle 8. 5. 2022 10:00 Rýmařov - Hlubina

Středa 11. 5. 2022 17:00 Hlubina - Krnov

Sobota 14. 5. 2022 09:30 Hlubina - Frýdlant n.O.

Sobota 21. 5. 2022 12:00 Horní Suchá - Hlubina

Sobota 28. 5. 2022 09:30 Hlubina - Frenštát p. R.

Neděle 5. 6. 2022 12:30 Kobeřice - Hlubina

Sobota 11. 6. 2022 09:30 Hlubina - Bílovec

Neděle 19. 6. 2022 09:00 Petřkovice - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/b22d7c00-0251-4a28-9073-6635c57678ee?programFilter-team-id=c11899c1-ffb8-429f-8f8c-6c1e55e977b9



Mladší dorost


Neděle 27. 3. 2022 12:45 FC Vřesina - Hlubina

Sobota 2. 4. 2022 11:45 Hlubina - Velká Polom

Neděle 10. 4. 2022 12:15 Slavia Opava - Hlubina

Sobota 16. 4. 2022 11:45 Hlubina - Kravaře

Sobota 23. 4. 2022 12:15 SO Bruntál - Hlubina

Sobota 30. 4. 2022 11:45 Hlubina - Darkovičky

Neděle 8. 5. 2022 12:15 Rýmařov - Hlubina

Středa 11. 5. 2022 15:00 Hlubina - Krnov

Sobota 14. 5. 2022 11:45 Hlubina - Frýdlant n.O.

Sobota 21. 5. 2022 14:15 Horní Suchá - Hlubina

Sobota 28. 5. 2022 11:45 Hlubina - Frenštát p. R.

Neděle 5. 6. 2022 14:45 Kobeřice - Hlubina

Sobota 11. 6. 2022 11:45 Hlubina - Bílovec

Neděle 19. 6. 2022 11:15 Petřkovice - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/036549ea-9231-4339-99fe-7712b4804c3c?programFilter-team-id=cb3c8fe3-02f0-4a67-a6cc-0d491b4259d8



Starší žáci


Neděle 27. 3. 2022 14:00 Ostrava-Jih - Hlubina

Neděle 3. 4. 2022 10:00 Hlubina - Heřmanice

Neděle 10. 4. 2022 09:30 MFK Vítkovice B - Hlubina

Neděle 17. 4. 2022 10:00 Hlubina - Město Albrechtice

Neděle 24. 4. 2022 10:00 MFK Bruntál - Hlubina

Neděle 1. 5. 2022 10:00 Hlubina - 1. FC Poruba B

Neděle 8. 5. 2022 09:00 Břidličná - Hlubina

Neděle 15. 5. 2022 10:00 Hlubina - Třebovice

Sobota 21. 5. 2022 09:00 Slavia Opava B - Hlubina

Neděle 29. 5. 2022 09:00 Dolní Benešov - Hlubina

Sobota 4. 6. 2022 10:00 Kravaře - Hlubina

Neděle 12. 6. 2022 09:00 Polanka n. O. - Hlubina

Neděle 19. 6. 2022 14:00 Petřkovice - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/011648ef-03fe-4752-9030-244d22668d7a?programFilter-team-id=3c3a8a4b-74b3-49e0-aa0f-3f6cfe68fde8



Mladší žáci


Neděle 27. 3. 2022 12:30 Ostrava-Jih - Hlubina

Neděle 3. 4. 2022 11:45 Hlubina - Heřmanice

Neděle 10. 4. 2022 11:15 MFK Vítkovice B - Hlubina

Neděle 17. 4. 2022 11:45 Hlubina - Město Albrechtice

Neděle 24. 4. 2022 11:45 MFK Bruntál - Hlubina

Neděle 1. 5. 2022 11:45 Hlubina - 1. FC Poruba B

Neděle 8. 5. 2022 10:45 Břidličná - Hlubina

Neděle 15. 5. 2022 11:45 Hlubina - Třebovice

Sobota 21. 5. 2022 10:45 Slavia Opava B - Hlubina

Neděle 29. 5. 2022 10:45 Dolní Benešov - Hlubina

Sobota 4. 6. 2022 11:45 Kravaře - Hlubina

Neděle 12. 6. 2022 10:45 Polanka n. O. - Hlubina

Neděle 19. 6. 2022 15:45 Petřkovice - Hlubina


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/c05c660c-3bd5-495b-b098-ea6591d1b29a?programFilter-team-id=f0563ec8-8e61-477b-bb83-584256ddf4fa



U11


Čtvrtek 7. 4. 2022 16:30 Rychvald U11 - Hlubina U11

Úterý 12. 4. 2022 16:00 Hlubina U11 - Poruba U11 "B"

Úterý 19. 4. 2022 17:00 Baník Ostrava - dívky - Hlubina U11

Středa 27. 4. 2022 16:30 Třebovice U11 - Hlubina U11

Úterý 3. 5. 2022 16:00 Hlubina U11 - Heřmanice U11

Pátek 13. 5. 2022 16:30 Ostrava Lhotka U11 - Hlubina U11

Čtvrtek 19. 5. 2022 16:00 MFK Vítkovice U10 "B" - Hlubina U11

Úterý 24. 5. 2022 16:00 Hlubina U11 - Ludgeřovice U11

Úterý 31. 5. 2022 16:00 Hlubina U11 - Petřkovice U11 "B"


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/c5caab20-f2a0-405d-9e43-e1e60dd02567?programFilter-team-id=3d91144b-a7cd-48c7-877b-75a58f7ead3b



U9


Úterý 19. 4. 2022 16:00 Hlubina U9 - Baník Ostrava - dívky

Čtvrtek 28. 4. 2022 16:00 Václavovice U9 - Hlubina U9 Úterý 3. 5. 2022 16:00 Hlubina U9 - Poruba U9 "D"

Úterý 10. 5. 2022 16:00 Hlubina U9 - Šenov U9

Středa 18. 5. 2022 16:00 Vítkovice-Svinov U9 - Hlubina U9

Úterý 24. 5. 2022 16:00 Hlubina U9 - Řepiště U9


Export zápasů do kalendáře: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/e1dcb7f8-bcb2-49e7-9487-08e80dc82746?programFilter-team-id=80acad4e-42d1-41a3-aa17-f80fd04e5021


833 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png