top of page

Rozlosování jarní části soutěže





Hlubina muži "A"


Sobota 19. 3. 2022 15:00 Hlubina - Slavia Orlová

Sobota 26. 3. 2022 15:00 Háj ve Slezsku - Hlubina

Sobota 2. 4. 2022 15:30 Hlubina - Petřvald na Moravě

Sobota 9. 4. 2022 15:30 Fulnek - Hlubina

Sobota 16. 4. 2022 16:00 Hlubina - Český Těšín

Neděle 24. 4. 2022 16:00 Pustá Polom - Hlubina

Sobota 30. 4. 2022 16:30 Hlubina - Krnov

Sobota 7. 5. 2022 16:30 Břidličná - Hlubina

Sobota 14. 5. 2022 16:30 Hlubina - Brušperk

Sobota 21. 5. 2022 16:30 Jakubčovice - Hlubina

Sobota 28. 5. 2022 17:00 Hlubina - Dolní Datyně

Neděle 5. 6. 2022 17:00 Kobeřice - Hlubina

Sobota 11. 6. 2022 17:00 Hlubina - Oldřišov

Sobota 18. 6. 2022 17:00 Loko. Petrovice - Hlubina




Hlubina muži "B"


Sobota 26. 3. 2022 15:00 Hrušov - Hlubina "B"

Neděle 3. 4. 2022 15:30 Hlubina "B" - Petřkovice

Neděle 10. 4. 2022 15:00 Rychvald "B" - Hlubina "B"

Neděle 17. 4. 2022 16:00 Hlubina "B" - Koblov

Sobota 23. 4. 2022 16:00 Hrabůvka - Hlubina "B"

Neděle 1. 5. 2022 16:30 Hlubina "B" - Ostrava Lhotka

Sobota 7. 5. 2022 16:30 Pustkovec - Hlubina "B"

Neděle 15. 5. 2022 16:30 Hlubina "B" - Markvartovice

Sobota 21. 5. 2022 16:30 Michálkovice "A" - Hlubina "B"

Neděle 29. 5. 2022 17:00 Hlubina "B" - Hošťálkovice




Starší dorost


Neděle 27. 3. 2022 10:30 FC Vřesina - Hlubina

Sobota 2. 4. 2022 09:30 Hlubina - Velká Polom

Neděle 10. 4. 2022 10:00 Slavia Opava - Hlubina

Sobota 16. 4. 2022 09:30 Hlubina - Kravaře

Sobota 23. 4. 2022 10:00 SO Bruntál - Hlubina

Sobota 30. 4. 2022 09:30 Hlubina - Darkovičky

Neděle 8. 5. 2022 10:00 Rýmařov - Hlubina

Středa 11. 5. 2022 17:00 Hlubina - Krnov

Sobota 14. 5. 2022 09:30 Hlubina - Frýdlant n.O.

Sobota 21. 5. 2022 12:00 Horní Suchá - Hlubina

Sobota 28. 5. 2022 09:30 Hlubina - Frenštát p. R.

Neděle 5. 6. 2022 12:30 Kobeřice - Hlubina

Sobota 11. 6. 2022 09:30 Hlubina - Bílovec

Neděle 19. 6. 2022 09:00 Petřkovice - Hlubina




Mladší dorost


Neděle 27. 3. 2022 12:45 FC Vřesina - Hlubina

Sobota 2. 4. 2022 11:45 Hlubina - Velká Polom

Neděle 10. 4. 2022 12:15 Slavia Opava - Hlubina

Sobota 16. 4. 2022 11:45 Hlubina - Kravaře

Sobota 23. 4. 2022 12:15 SO Bruntál - Hlubina

Sobota 30. 4. 2022 11:45 Hlubina - Darkovičky

Neděle 8. 5. 2022 12:15 Rýmařov - Hlubina

Středa 11. 5. 2022 15:00 Hlubina - Krnov

Sobota 14. 5. 2022 11:45 Hlubina - Frýdlant n.O.

Sobota 21. 5. 2022 14:15 Horní Suchá - Hlubina

Sobota 28. 5. 2022 11:45 Hlubina - Frenštát p. R.

Neděle 5. 6. 2022 14:45 Kobeřice - Hlubina

Sobota 11. 6. 2022 11:45 Hlubina - Bílovec

Neděle 19. 6. 2022 11:15 Petřkovice - Hlubina




Starší žáci


Neděle 27. 3. 2022 14:00 Ostrava-Jih - Hlubina

Neděle 3. 4. 2022 10:00 Hlubina - Heřmanice

Neděle 10. 4. 2022 09:30 MFK Vítkovice B - Hlubina

Neděle 17. 4. 2022 10:00 Hlubina - Město Albrechtice

Neděle 24. 4. 2022 10:00 MFK Bruntál - Hlubina

Neděle 1. 5. 2022 10:00 Hlubina - 1. FC Poruba B

Neděle 8. 5. 2022 09:00 Břidličná - Hlubina

Neděle 15. 5. 2022 10:00 Hlubina - Třebovice

Sobota 21. 5. 2022 09:00 Slavia Opava B - Hlubina

Neděle 29. 5. 2022 09:00 Dolní Benešov - Hlubina

Sobota 4. 6. 2022 10:00 Kravaře - Hlubina

Neděle 12. 6. 2022 09:00 Polanka n. O. - Hlubina

Neděle 19. 6. 2022 14:00 Petřkovice - Hlubina




Mladší žáci


Neděle 27. 3. 2022 12:30 Ostrava-Jih - Hlubina

Neděle 3. 4. 2022 11:45 Hlubina - Heřmanice

Neděle 10. 4. 2022 11:15 MFK Vítkovice B - Hlubina

Neděle 17. 4. 2022 11:45 Hlubina - Město Albrechtice

Neděle 24. 4. 2022 11:45 MFK Bruntál - Hlubina

Neděle 1. 5. 2022 11:45 Hlubina - 1. FC Poruba B

Neděle 8. 5. 2022 10:45 Břidličná - Hlubina

Neděle 15. 5. 2022 11:45 Hlubina - Třebovice

Sobota 21. 5. 2022 10:45 Slavia Opava B - Hlubina

Neděle 29. 5. 2022 10:45 Dolní Benešov - Hlubina

Sobota 4. 6. 2022 11:45 Kravaře - Hlubina

Neděle 12. 6. 2022 10:45 Polanka n. O. - Hlubina

Neděle 19. 6. 2022 15:45 Petřkovice - Hlubina




U11


Čtvrtek 7. 4. 2022 16:30 Rychvald U11 - Hlubina U11

Úterý 12. 4. 2022 16:00 Hlubina U11 - Poruba U11 "B"

Úterý 19. 4. 2022 17:00 Baník Ostrava - dívky - Hlubina U11

Středa 27. 4. 2022 16:30 Třebovice U11 - Hlubina U11

Úterý 3. 5. 2022 16:00 Hlubina U11 - Heřmanice U11

Pátek 13. 5. 2022 16:30 Ostrava Lhotka U11 - Hlubina U11

Čtvrtek 19. 5. 2022 16:00 MFK Vítkovice U10 "B" - Hlubina U11

Úterý 24. 5. 2022 16:00 Hlubina U11 - Ludgeřovice U11

Úterý 31. 5. 2022 16:00 Hlubina U11 - Petřkovice U11 "B"




U9


Úterý 19. 4. 2022 16:00 Hlubina U9 - Baník Ostrava - dívky

Čtvrtek 28. 4. 2022 16:00 Václavovice U9 - Hlubina U9 Úterý 3. 5. 2022 16:00 Hlubina U9 - Poruba U9 "D"

Úterý 10. 5. 2022 16:00 Hlubina U9 - Šenov U9

Středa 18. 5. 2022 16:00 Vítkovice-Svinov U9 - Hlubina U9

Úterý 24. 5. 2022 16:00 Hlubina U9 - Řepiště U9



1 315 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page