top of page

PREVIEW: FRENŠTÁT - HLUBINA (NEDĚLE, 16:30)

V tomto utkání proti sobě nastoupí dva protipólní celky. Hlubina se nachází na třetím místě tabulky, Frenštát naopak na třetím místě od konce. Bodový rozdíl je takřka dvojnásobný (39 b:19 b). Oba týmy však mají něco společného - stoupající formu.


SK FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM


Po dvou kolech proti celkům z vrchní části tabulky přichází tabulkově hůře postavený soupeř. Frenštát patří v letošní sezoně k outsiderům soutěže a moc bodů nesbírá. To se však v posledních kolech změnilo a podhorské město zavelelo k útoku. Z posledních šesti zápasů prohrál Frenštát pouze jednou proti první Opavě B a postupně utíká sestupovým příčkám. V týmu Frenštátu nevyniká žádný individuální střelec - pět branek mají na svém kontě Klimpar s Pyclíkem, o jednu branku méně vstřelil Bednář. Celkově tento fotbalový klub branky nestřílí, ve 21 zápasech vsítili hráči pouze 22 branek, což je průměrně jeden gól na zápas. Podaří se Frenštátu prosadit proti nejlepší obraně Divize? Potvrdí hráči svou stoupající formu a přidají další body v boji o záchranu?


TJ UNIE HLUBINA


Unie již dávno jako nováček soutěže překonala všechna předsezónní očekávání, v krasojízdě však pokračuje i nadále a své ambice stále navyšuje. V posledním kole si poradila s Novým Jičínem, který nepustila do jediné šance a připsala si již třetí výhru v řadě. Týmový výkon hráčů přispěl k dalšímu čistému kontu a Hlubina i nadále drží vizitku nejlepší defenzivy Divize. Svůj prach z kopaček smetl po několika zápasech Hrušovský, který přidal svou čtvrtou branku jara. Dobrou zprávou pro trenéra je také to, že se může obrátit i na hráče ze střídačky, kteří umí oživit hru a přidat důležitou branku. To se konkrétně povedlo Saskovi, který se v minulém kole vrátil po odpykání trestu do sestavy a jako střídající hráč se prosadil v 88. minutě z přímého kopu. Dokáže Hlubina v honbě za titulem přidat další vítězství?


TRENÉR


Zdeněk Skotnica: „Frenštát je především domácí mančaft, kde jsou velice nepříjemní, pomáhá jim domácí prostředí. Díky bodům, které uhráli na podzim a nyní na jaře, se stabilizovali a mohou hrát uvolněněji. Víme, že v kádru mají kvalitní a důrazné hráče a nevozí se odtamtud body snadno. Každopádně my máme tři výhry v řadě a chceme body sbírat i nadále a držet se obou béček - jak Karviné, tak Opavy."


Divize F - 22. kolo


SK Frenštát pod Radhoštěm 12. místo (19 bodů, skóre 22:42) - TJ Unie Hlubina 3. místo (39 bodů, skóre 31:17)


Hráči ke sledování: Marek Bányácski - Jan Tomek (oba hráči jsou důrazní stopeři, kteří málokdy pustí útočníka do šance)


Podzimní vzájemný zápas: TJ Unie Hlubina - SK Frenštát pod Radhoštěm 2:1 (1:1), střelci: Chlopek, Schmutz - Žák
104 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page