top of page

Předposlední zápas přípravy ve vítězném duchu

Áčko dnes v odpoledních hodinách odehrálo předposlední přípravné utkání. Síly změřili s účastníkem Krajského přeboru - Dolním Benešovem. Benešov se po podzimu nachází na 14. příčce a na jaře ho bude čekat ještě spousta práce při cestě do klidného středu tabulky. Ačkoliv výsledek 2:0 pro Unii nevypadá příliš přesvědčivě, průběh zápasu vyzníval pro červeno-modré borce. Již v 1. minutě se trefil Chlopek a ve 30. minutě navýšil vedení střelou do spodního rohu branky Förster. Po zbytek zápasu si Hlubina vytvořila ještě několik vyložených šancí, které však zůstaly neproměněny.


Zdeněk Skotnica: „Dnešní zápas byl specifický tím, že se hrál na velmi úzkém hřišti a ztěžoval nám naši kombinační hru. Určitě pozitivně hodnotím vytváření našich šancí a výhru 2:0. Negativem byly laciné chyby v naší obraně, kdy jsme 2-3x namazali zbytečně soupeři do šance, a hromada neproměněných šancí, které si snad schováváme do soutěže!".


TJ Unie Hlubina - FK Dolní Benešov 2:0 (2:0)


Branky: 1. Chlopek, 30. Förster


Sestava: Otoupalík - Šindler, Tomek, Krčmařík (45. Bányácski), Frébort (45. Foniok) - Knedla (45. Kalay), Förster, Piecha (15. Petrík) - Chlopek (45. Sasko), Hrušovský (45. Bobčík), Bělíček (65. Frébort).


366 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


logo hlubina.png
bottom of page