top of page

Obrat v plné parádě

V posledním domácím utkání hostila Hlubina Krnov a její cíl byl jasný - rozloučit se s první sezonou v Divizi F před domácím publikem vítězstvím! Do první větší příležitosti se mohl hned ve třetí minutě dostat po chybě obrany Krnov, naštěstí byl brankář Hatoň v pozoru. Unie se prezentovala velmi precizní rozehrávkou od obrany a snažila se kombinační hrou diktovat tempo zápasu, kdežto Krnov hrozil spíše z breakových příležitostí. Ve 42. minutě přišla první branka utkání, kdy z dvaceti pěti metrů napřáhl k dalekonosné střele Mráz, míč se následně odrazil od břevna, poskakoval po brankové čáře a pomezní rozhodčí signalizoval branku. Do kabin se šlo za stavu 0:1 pro Krnov.


Po motivační řeči v kabině nastoupili hráči Hlubiny do druhé půle s jediným úkolem, otočit zápas a zvítězit. A to se již brzy stalo. V 52. minutě se dostal po rychlém přechodu do útoku Hrušovský, který prokličkoval mezi obranou soupeře a srovnal na 1:1. Skvělé sólo. O necelé dvě minuty později dostal uličkou krásnou nahrávku Förster, který si zkušeně kličkou položil gólmana a nahrál do prázdné brány Badalyanovi, který poslal Hlubinu do vedení 2:1. Hosté chtěli kontrovat v 58. minutě z velice nepříjemného přímého kopu, ovšem Hatoň předvedl skvěl zákrok a míč vyrazil. Poté Hlubina držela míč na svých nohou a v 77. minutě vybojoval Knedla penaltu, kterou následně proměnil Frébort. Hlubina dokonala obrat a zvítězila 3:1.


Zdeněk Skotnica: „Věděli jsme, že Krnov je houževnatý tým a mají výborné hráče. První poločas skončil bohužel 0:1. Nás to naštěstí nepoložilo a v druhém poločase jsme hráli pořád svou hru, byli jsme trpěliví, otáčeli jsme těžiště hry, rotovali a byli na tom skvěle kondičně. Nakonec jsme zápas otočili na 3:1., takže jsme spokojeni s výsledkem, s body i s předvedenou hrou. Celkově je letošní umístění pro Hlubinu jako nováčka soutěže super výsledek".


Branky: 53. Hrušovský, 55. Badalyan, 77. (p) Frébort - 43. Mráz


Sestava: Hatoň - Frébort, Tomek, Krčmařík (41. Schmutz), Bělíček - Foniok (53. Chlopek), Klíma (53. Knedla), Förster, Hrušovský - Kalay (26. Petrík), Badalyan
151 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page