top of page

Na brzký gól jsme už odpověď nenašliHlubina přijela do Petřvaldu s jasným cílem, získat první 3 body v sezóně a spravit si chuť po utkání s Hájem ve Slezsku. Bohužel hned v první minutě utkání se domácí dostali šance, kterou ale včasným vyběhnutím zneškodnil brankář Jan Otoupalík. Od začátku nás ale trápila rozehrávka a domácí toho dokázali hned vzápětí využít. Po ztrátě Schmutze ve středu zálohy se domácí dostali do brejku a hned v páté minutě nás potrestali, když se trefil Palatický.

Odpověď se snažil najít pěknou hrou po křídle Kostelanský, který si poradil s bránícími hráči, na jeho nahrávku do vápna bohužel nikdo nezareagoval a následná střela z úhlu brankáře neohrozila. Domácí hru rychle přenášeli dlouhými nákopy a dostávali se do zakončení. Odpověď ale málem našel Milan Sasko, ten se 21. minutě po rychlé rozehrávce dostal do úniku, brankář domácích ale Saskův náběh dokázal včas zastavit. Následně měli domácí dvě příležitosti, které nás ale více neohrozily. Ve 33. minutě přišla naše největší šance, Jiří Hommes odcentroval přízemní ranou před bránu, tam nejdříve dorážel Milan Sasko a následně vsítil gól Filip Kostelanský, rozhodčí ale situaci vyhodnotil jako útočný faul. Domácí nás mohli zlomit hned vzápětí, naštěstí ve vyložené příležitosti stříleli nad bránu. Do poločasu se už nic nestalo, a tak první půle skončila 0:1.


V druhé půli se naše hra zlepšila, nicméně soupeři stále vycházel jeho styl hry, kdy kouskoval hru ve středu hřiště a dlouhými nákopy, či rychlými přechody po křídlech, dělal problémy naší obraně. V 55. minutě se ale do zakončení dostal Filip Kostelanský, který jen provětral rukavice gólmana domácích, střela z úhlu bohužel bránu více neohrozila. Náš tlak se postupně zvyšoval a na Petřvaldu bylo vidět, že mu pomalu docházejí síly. Ve hře přibylo hodně menších faulů, které plynulosti nepřispěly. V 60 minutě se krásně mezi třemi obránci prokličkoval Jiří Hommes a za vápnem našel Ondřeje Klímu, jeho střelu ale brankář bohužel vyrazil. V závěru zápasu nás hodně podržel i brankář Otoupalík, který stále držel naděje aspoň na vyrovnání. Do zakončení se v posledních minutách dostal Milan Sasko, jeho střele ale chyběla razance. Změna rozestavení přispěla k zrychlení hře, bohužel jsme ale recept na vstřelení gólu nenašli. Zdržování soupeře a neustále přerušování hry nakonec ani rozhodčí nezohlednil v nastavení. Ten ještě po konci utkání potrestal druhou žlutou kartou Milana Saska. Příští týden v sobotu od 16:30 nás čeká další domácí utkání, tentokrát přijede mužstva z Fulneku. TJ Petřvald na Moravě - TJ Unie Hlubina 1:0 (1:0)

Střelci: 5. Palatický Milan


Sestavy:


Domácí

Kozelský - Hýl, Huvar Radek, Ciesarík, Macíček (Rulíšek), Huvar Jiří, Danyi (76. Novák), Augustýnek, Talián, Bátrla, Palatický (63. Janovský)

Náhradníci: Rulíšek, Novák, Uhlíř, Musil, Janovský


Hosté Otoupalík - Frébort, Krčmařík, Vančo, Šindler - Tomek - Klíma (63. Procházka), Schmutz (46. Švábík), Kostelanský (63. Šamara), Hommes (84. Foniok) - Sasko (78. Procházka)

Náhradníci: Nosek, Vojtek, Foniok, Šamara, Švábík, Drastich, Procházka


Diváci: 130

147 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


logo hlubina.png
bottom of page