top of page

Morální vítězství Hlubiny

Nelehké podmínky čekaly na hráče Hlubiny v sobotním utkání Divize F. Kvůli honu za postupem přijelo z Karviné do Ostravy 10 hráčů s ligovými smlouvami. Zápas začal velmi opatrně a soupeři se na hřišti první minuty jen poznávali. V 38. minutě obrana Unie nezachytila náběh Teplana z rohového kopu a do kabin se šlo za stavu 0:1 pro hosty. V druhé půli se Hlubina snažila zápas zvrátit na svou stranu, ovšem obrana Karviné byla pozorná. Zápas se blížil ke konci a všichni přítomní se pomalu smiřovali s první jarní porážkou Unie. Naštěstí tomu tak nebylo a v 94. minutě se po standartní situaci prosadil Tomek, který doklepl do brány střelu Kalaye. Hlubina stihla na poslední chvíli vyrovnat a oba týmy se rozešly smírně 1:1.


Zdeněk Skotnica: „Dvěma slovy fantazie a euforie zároveň. Jsem na svůj tým pyšný. Karviná měla na soupisce 10 hráčů s ligovými smlouvami! My se navíc potýkali u několika hráčů s menší virózou. Snažili jsme se prosadit naší typickou kombinační hrou a soupeř hrál jednoduché nakopávané míče na útočníky. Velmi cenná remíza."


TJ Unie Hlubina - MFK Karviná B 1:1 (0:1)


Branky: 94. Tomek


Sestava: Hatoň - Frébort, Tomek, Krčmařík, Bělíček - Petrík (73. Knedla), Šindler - Hrušovský (73. Schmutz), Förster, Chlopek (73. Foniok) - Badalyan (59. Kalay)
224 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page