top of page

Michal Krištof: Chceme bojovat o postup

V dnešním rozhovoru bychom vám chtěli představit Michala Krištofa, který nastupuje za naši rezervu.

Ahoj, co bys prozradil ze svého soukromí?

Ahoj, jmenuji se Michael a pocházím z menší vesnice u Hlučína jménem Vřesina. Je mi 19 let a fotbalu se věnuji už asi 14 let.


Jak dlouho působíš na Hlubině? A kde všude jsi hrál?

Na hlubině působím už rok. S fotbalem jsem začínal v klubu v již zmiňované vesnici Vřesina, chvíli jsem byl i v Hlučíně, a poté jsem přešel na Slovan, odkud jsem přišel právě sem na Hlubinu.

 

Kdo tě k fotbalu přivedl?

K fotbalu mě přivedli rodiče společně s dědou. Už odmala byli mou inspirací to dotáhnout tam, kde děda, který hrál za Vítkovice.

 

Na jakém postu nastupujes?

Převážně nastupuju na levém bekovi, ale nebojím se hrát nahoru, takže by mi vyhovovalo i křídlo.


Jake jsou tvé silné a naopak slabé stránky?

Tak já si myslím, ze mou silnou stránkou je moje rychlost, a to že jsem jediný levák, v týmu takže to moc lidí nečeká, že bych si střelbu v zápase chystal zrovna na levou nohu. Naopak mou slabou stránkou jsou hlavičkové souboje, do kterých moc nechodím.


Jak zatím hodnotíš dosavadní průběh sezóny?

Myslím si, že náš tým je dostatečně silný a plný skvělých hráčů, aby jsme mohli bojovat o první místo tabulka, a tím i o postup do 1. A třídy. Je Škoda všech těch remizovaných zápasů, kde jsme dá se říct, zbytečně přišli o body, které by nás ted drželi na prvním místě.


Který zápas se zatím nejvíce vydařil dle tvých představ?

Za mě byl nejlepší zápas v Hrabové, kde jsme prohrávali 3:2 a za pár minut jsme dokázali soupeře zlomit. Obrátili jsme zápas na konečných 3:4, takže jsme brali všechny 3 body domů na Hlubinu.

 

Má béčko v sezóně nějaký cíl?

Myslím si, že to bude udržet se o top 3, možná bojovat o již zmiňovaný postup do A třídy.

 

Co pro tebe fotbal znamená?

Fotbal už odmala pro mě znamená všechno, nevím co, bych bez něj dělal. Kluky z týmu beru jako druhou rodinu a rád se s nimi vídám na trénincích, zápasech a nebo někde na veřejnosti.

 

Tvůj oblíbený fotbalista a klub?

Můj oblíbeny fotbalista je Portugalec João Cancelo, který je momentálně hráčem i mého oblíbeného klubu Manchesteru City.

 

Kdo je tvým vzorem?

Vzorem je určitě Cancelo. Líbí se mi, že se jako levý bek dokáže zapojit docela často do útočných situací, a následně se stihne

i vrátit, aby ubránil útok soupeře.


Jak se ti líbí na Hlubině?

Na Hlubině se mi hrozně moc líbí, a není co bych vytknul. Nová budova s tribunou je nádherná, a o trávník je velmi dobře postaráno

 

Co bys vzkázal divákům?

Tak divákům bych chtěl vzkázat, že jejich návštěvnost je skvělá, a chtěl bych aby to takhle šlo jen výš a výš, a nenechali se odradit špatným počasím nebo nízkou venkovní teplotou (úsměv).

 

 

175 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


logo hlubina.png
bottom of page