top of page

Hodnocení prvních přípravných utkání B mužstva Unie Hlubiny
B mužstvo odehrálo během pěti dnů dvě přípravná utkání, ve kterých si po dlouhé pauze mohli odzkoušet, jak na tom jsou. Jak bývá v této době pravidlem, tak jsme ve fázi zkoušení a zapracování některých nových hráčů a hledání optimální sestavy.

První utkání jsme odehráli na domácím hřišti s týmem Svinova, ve kterém jsme zvítězili 8:5. Utkání přineslo brankovou úrodu. Hoši si s chutí zastříleli a k tomu ještě mnoho šancí spálili. V utkání jsme byli aktivnější a i přesto, že soupeř hraje o třídu výše, tak se po většinu utkání bránil. K zamyšlení pro další utkání je počet obdržených branek. Tam je vidět, že nás tady tlačí dlouhodobě bota.


Druhé utkání jsme opět na domácím hřišti odehráli s týmem Baníku Fučík Orlová, ve kterém jsme znovu zvítězili 4:2. Soupeř hraje okresní přebor Karvinska a v loňské sezóně skupině kraloval. Do utkání jsme vstoupili opět aktivně a dvěma góly jsme dostali klid na kopačky. Utkání se vyrovnalo po zahození naší 100% šance a následném snížení. Od tohoto okamžiku to byla vyrovnané utkání. O přestávce jsme museli udělat změnu stylu hry, protože odstoupil náš tvořivý záložník a my hru dopředu přesouvali ve většině případů po stranách. V druhé půli jsme dokázali ještě dvakrát skórovat a až v samém závěru jsme inkasovali branku. Mužstvo i ve velkém vedru ve většině případů poctivě pracovalo a je na všech v týmu, jak ve zbývajícím období do začátku sezóny dokáží připravit, aby jejich forma šla nahoru.

124 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page