top of page

Hlubina v přípravném zápase porazila divizního soupeře!


Cenný skalp si dnes odváží svěřenci Bohuše Kelera z Vratimova, kde se odehrál v rámci přípravy zápas proti divizním SK Dětmarovice.


Začátek utkání byl z naší strany opatrnější a bohužel jsme po nedůrazu v našem pokutovém území jako první inkasovali. Do přestávky snížil Ondřej Hyrník a postupně jsme se do utkání dostali. Stav utkání jsme ještě do poločasu otočili po krásné střele z dálky Nicolase Sýkory. Poté už jsme zápas zcela ovládli. Po dvou gólech přispěl Tomáš Lindovský a jednou se trefil Petr Karel. A to jsme celou řadu příležitostí neproměnili. Vedení 5:1 jsme bohužel neudrželi a hosté ještě jednou krásnou střelou zpoza šestnáctky snížili na 5:2 a třetí gól přidali po nedorozumění našich obránců ve vápně.


"Dětmarovice působily prvních dvacet minut fotbalovým dojmem, ale k mému překvapení postupně odpadávaly a my jsme přebírali otěže zápasu. Mile mě překvapili kluci, jak s divizním soupeřem v dost okleštěné sestavě, dokázali hrát vyrovnaný fotbal. Postupem času jsme si začali více věřit a každou ztrátu míče soupeře jsme dokázali využít. Chodili jsme do rychlých přechodů a soupeř se nestačil vracet. Je ale škoda, že jsme si pokazili výsledek posledními inkasovanými góly, ale je to přátelák, takže to nerozhoduje," doplňuje trenér Bohuš Keler.

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page