top of page

HLUBINA SI PORADILA S ŘEPIŠTĚMHlubina nastoupila do utkání s velkým odhodláním a už v 8. minutě vedla po jedné brance Hrušovského a dvou gólech Vlachoviče 3:0. Pro oba hráče se jednalo o jejich první branky v červenomodrém dresu. Svěřenci trenéra Skotnicy však ani po skvělém začátku nepolevovali v nastoleném tempu a po brankách Chlopka, Tomka a Hrušovského zakončili první poločas kanárem – 6:0.


Po prostřídání sedmi hráčů během poločasové přestávky se hra vyrovnala a další branku vstřelil až v 70. minutě Frébort. Po následném Klímově faulu v šestnáctce Řepiště dokonce snížily na 7:1. Utkání završil svou brankou z breaku v 85. minutě Kalay.


Zdeněk Skotnica: „V porovnání se zápasem se Znojmem jsme dnes předvedli diametrálně odlišný výkon. K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a ve všech směrech jsme dnes byli lepší než soupeř. Cením si vysokého počtu branek a to jak jsme se vypořádali s těžkým terénem.“


Další přípravné utkání odehraje Hlubina v neděli 29. ledna proti účastníkovi Divize E Vsetínu. Utkání, které se odehraje ve Frýdku-Místku, bude zahájeno v 10:00.


TJ Unie Hlubina–TJ Řepiště 8:1 (6:0)


Sestava I. poločas: Hatoň-Šindler, Krčmařík, Tomek, Frébort-Cempírek, Knedla-Chlopek, Förster, Hrušovský-Vlachovič


Sestava II. poločas: Hatoň-Šindler, Vančo, Tomek, Frébort-Klíma, Drastich-Foniok, Petrík, Sasko-Kalay

126 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo hlubina.png
bottom of page