top of page

Hlubina proti Jeseníku vítězně, stejně tak i naše béčko


Hlubina pokračuje na vítězné vlně, tenokrát přehrála i Jeseník a dál tak drží první místo v tabulce, kdy si na druhý Krnov vytvořila už čtyř bodový náskok.


Utkání zhodnotil i trenér Zdeněk Skotnica: "S prvním poločasem panuje spokojenost. Šlo vidět kdo je favoritem, udávali jsme tempo hry, dali zaslouženě 2 hezké góly a soupeř byl nulový. Do druhé půle jsme nastoupili jako mistři světa a na 20 minut jsme nepochopitelně vyklidili pole. Soupeř se dostával do nebezpečných situací a jen díky Hatoňovi v brance jsme dostali pouze 1 gól. Na konci zápasu jsme vsítili 2 branky do otevřené obrany, ale máme na čem pracovat, protože se nám tento přístup nemusí příště vyplatit. Pochvalu zaslouží Boris Förster, který měl v zápase 2+1 a ve svých letech patřil k nejlepším na hřišti. Pozitivum je také návrat uzdravené posily Matyáše Blahuty. Nyní se už soustředíme na zápas v Bohumíně, kde si chceme odvést všechny body a doufáme v podporu fanoušků."

Po zaváhání v Šilheřovicích si hráči našeho béčka spravili chuť doma proti Třebovicím. Za Hlubina se trefila i naše nová posila Jakub Padych.
57 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
logo hlubina.png
bottom of page